Oceny Citroen ZX Kombi

Citroen ZX Kombi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen ZX Kombi

Citroen ZX
Mimodrobnych niedoskonałości jestem bardzo zadowlony z autka. Przedewszystkim po 12 latach - BRAK RDZY !!! Nadwozie kombi zapewnia ogromną ilość miejsca w bagażniku, wnętrze jest wykonane z przyzwoitych materiałów, jest przyjemne i bardzo stonowane. Za to wyższy komfort jazdy może zapewnić tylko XM lub Xantia (Kolega, który jeździ BMW E-34 jadąc jako pasażer stwierdził, że ten samochód nie jedzie - on po prostu płynie)
~JM
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Citroen ZX
oszczędny silnik, trwała karoseria (bez śladu korozji przez 9 lat), trwały układ wydechowy, szybkie zużycie klocków oraz tarcz hamulcowych, zużycie zawieszenia (drążki stabilizatorów, poduszki), drobne niedociągnięcia w wykończeniu
~Jerzy "Monti"
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Citroen ZX
Ekonomiczne, wygodne auto ze wszech miar godne polecenia. Jak będę wymieniał na nowsze zostane przy "cytrynie". Przeglądy co roku bez problemu. Pamiętam jeżdziłem kiedyś dużym fiatem za każdym razem drżałem czy się uda.
~bewu
Citroen ZX
Po Seicento jest to naprawdę kawał samochodu. Porównując komfort wygodniejszy od Audi 80 i Seata Leona. Łatwiejszy wprowadzeniu od Lanosa. Trochę tylko za głośny silnik i zawieszenie. ale na razie w porządku.
3,1
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
Citroen ZX
Naped na przod "-", ale wiele aut tak ma, jednak inne maja lepszy skret, Komfort jazdy wg mnie niezbyt dobry, mam COMBI i co jest na "+" to to ze jest duzy i bezpieczny (przynajmniej sprawia takie wrazenie)
~Laasi
Citroen ZX
Auto nie rzucające się w oczy z dużym bagażnikiem, w miarę dynamicznym silnikiem za nie duże pieniądze.
Citroen ZX
Ja bym dał ocenę pomiędzy 4 a 5 bo jeśli ktoś te autko polubi i zadba to jest naprawdę wdzięczne ale bywa czasem że przyspoży kłopotów zatem tak pomiędzy.
~koyac
Citroen ZX
auto mam prawie 3 lata, zrobiłem 50 tkm.jedyna zaleta to brak korozji-poza tym bez rewelacji...pewnie się z nim nie rozstanę, bo popyt na te cytryny niewielki...
~Zubi_
Citroen ZX
Autko świetne. Miałem Corsę A i Polówkę´85r. Jednak umywają one się przy moim ZX´em :) Fantastyczne autko...polecam każdemu kto szuka naprawdę niezawodnego autka...
~Marins74
Citroen ZX
ogólnie samochód bardzo przyjemny w prowadzeniu, wygodny i ekonomiczny
Citroen ZX Kombi