Lista ocen Dacia Duster II SUV (131) - Całokształt

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JN78
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Bardzo dobry stosunek ceny dotego co oferuje auto solidny prześwit napęd 4x4 i wystarczająco przestronne wnętrze.
~Doris
SUV 1.2 TCe 125KM 92kW
całościowo bardzo źle oceniam auto. Sporo nerwów kosztuje. Od samej nowości są z nim problemy silnik i elektronika
~Kamil
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Za te pieniądze nie otrzymasz świętego spokoju, ale auto, które szybko zgnije a serwisantów z ASO poznasz z imienia.
~Lalalala
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Jak za 85000 zł to konkurencji niema myślałem nad innymi autami ale zdecydowałem się na ten model Daci jak narazie nierzałuje wyboru
~Reset
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Auto bezkonkurencyjne w swojej klasie cenowej. Nowe wnętrze, nie tak toporne jak poprzednie. Mnóstwo przydatnych dodatków.
~Galik
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Jak na tą cenę to bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Cena/jakość prokonsumencka
~komornik
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
polecam samochód, dobra cena wyposażenie, komfort jazdy, finansowanie i oszczędność eksploatacji
~Tadeusz
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Przestronny, przyzwoity, ale trochę miękki. Na razie muszę się do niego przyzwyczaić :-)
~uczeń
SUV 1.2 TCe 125KM 92kW
pierwszy raz zobaczyłem auto którego podwozie miało już nalot rdzy zanim opuściło salon - SZOK!!!!!!!!
~pavulon78
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Auto niby bardzo fajne, wygodne, pakowne, ekonomiczne, ale trapione całą masą niedoróbek i błędów.
Dacia Duster II SUV