Lista ocen Dacia Duster II SUV (131) - Całokształt

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
fatalna jakość materiałów i problematyczny silnik. Tak w skrócie można opisać to auto. Silniki w i układ napędowy w tych autach to jakiś żart. Do 15 tyś jest ok, a potem się zaczyna sypać po kolei i wizyty w ASO, ściąganie na lawecie...
~Janek
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Nie rozumiem fenomenu tego auta (i ogólnie SUV-ów). Kiedyś cena czyniła cuda, ale teraz? Jeździłem wcześniej starszymi hondami accord i citroenami C5. A to jest zupełnie inny świat motoryzacji. Dość prymitywny.
~Marta
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Bardzo awaryjne auto. Problemy z silnikiem, stuki, wycieki z chłodnicy, problemy z elektryką. Materiały kiepskiej jakości. Po 30 tyś km ma się wrażenie, że auto przejechało z 200 tyś. Auto już raz było na lawecie- złom a nie auto
~gogol
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Jeśli ktoś szuka SUV-a to w tej cenie nie znajdzie nic lepszego. Stosunek jakości do ceny zdecydowanie na plus dla Dacii. Dodatkowo druga generacja wyeliminowała większość wad poprzednika. Zdecydowanie polecam.
~GOL
SUV 1.3 TCe 130KM 96kW
Jest kilka istotnych niedociągnięć które widac po tygodniu użytkowania, nie wiem dlaczego tego nie poprawili???? Po za tym wszech obecna tandeta ale dosyć dopracowana, która raczej się nie psuje
~Mig44
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
W mieście do pracy czasem na ryby w 100% zadowolony ! Krótkie biegi najczęściej śmigam na 4ce wyzszych w mieście nie wrzucam! Na razie pozytywnie! Oby tak dalej !
~Nemeczek
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Samochód bardzo nierówny, pod pewnymi względami naprawdę zaskakująco przyzwoity jak za te pieniądze, jednak posiadający kilka dość irytujących cech i niedoróbek.
~Nemeczek
~RDK
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Chciałem prostego i ekonomicznego samochodu z klimatyzacją, któremu nie będą straszne krawężniki, progi zwalniające i polne drogi. Duster przerósł moje oczekiwania.
~tnt
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Solidne auto z kiepskim wyciszeniem. Dobre zawieszenie i silnik. Kiepskie plastiki złaczek (nie w srodku a w silniku). Proste i pancerne oraz genialne terenowo pomimo 2WD.
Dacia Duster II SUV