Lista ocen Dacia Duster II SUV (131) - Całokształt

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MISIEK0700
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Dołączę do ogólnego chóru ...."za te pieniądze" . Porównywanie do aut za 150tys bez sensu. Porównanie z SUV do 100tys już bliżej. Przed zakupem wypożyczyłem Qashqai z 1,2l. ...uff dobrze że nie kupiłem, może i lepsze materiały i jakieś pierdółki ...ale 30 dychy wiecej za toczydełko!! A na S3 z bocznym wiatrem latała tak samo jak Duster.
~Michal
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Nie polecam tego samochodu... Mam go po mojej bylej, ktora wykorzystywala go glownie do odwaznych sesji na instagramie i nagrywania filmow dla doroslych ( co widac na jej koncie na IG: aprobowana). Samochod nie nadaje sie do jazdy codziennej, co chwile cos trzeba robic przy nim, moze to jakas klatwa mojej bylej...
~Dariusz
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Auto jak na ta cenę jest warte uwagi.Wersja Prestige ma dość dobre wyposażenie wielki plus za monitoring strefy martwej w lusterkach. Przestronność auta jego zawieszenie oraz wykonanie - plastiki niby twarde ale nic nie skrzynki ani trzeszczy. Silnik to kwestia przyzwyczajenia ujdzie. Auto poręczne na drogach jak i w terenie.
~Paweł
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Kilka dni temu pożegnałem się z tym egzemplarzem po przejechaniu niemal równych 90 000 km. Mam więc chyba dość dobry ogląd różnych aspektów jego użytkowania w młodych latach tegoż samochodu. Ocena ogólna: sympatyczne, miłe w użytkowaniu auto, choć z małymi wadami wynikającymi z (a) niedoróbek, (b) taniości.
~Janek
SUV 1.0 TCe 101KM 74kW
Za tą cenę tylko kupować. Moja pierwsza Dacia i jest rewelacja. Jeżdżę większość po mieście plus okazyjnie wyjazdy w góry, z rodziną przyjaciółmi, w tym roku najwięcej na raz 700 km na Mazury w cztery osoby, cztery rowery, dużo bagażu i też jechało się bardzo dobrze i trasa nie męczyła.
~Kev
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Idealny jako auto rodzinne ale i do codziennego użytkowania. Fajna opcja dla osoby młodej na dorobku która niekoniecznie chce i może wydawać ponad 100 tys na zakup nowego auta. Napewno lepiej kupić taka dacie niż kilku kilkunasto letnie auto używane.
~Marek Menzfeld
SUV 1.3 TCe 130KM 96kW
W sumie kupiłem ten samochód z trzech powodów: konkretna moc 130KM, duży prześwit i niska cena. Nie potrzebuję niczego więcej. Dobry na każdą drogę. Na autostradzie 0 kompleksów, 180 na liczniku bez problemu. Przy 120 km/h 2500 obr/min (ekonomiczna jazda w ciszy na 6 biegu)
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Super auto dla aktywnych. Dobre zawieszenie, świetny prześwit i przyzwoity silnik. Podróże dalekie nie są uciążliwe i komfort jest dobry. Bezawaryjne póki co. Ogólnie polecam niedowiarka sprawdzić jaki postęp zrobiła ta marka (tak jak kiedyś Skoda).
Dacia Duster II SUV