Lista ocen Dacia Duster II SUV (80) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mika
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Jest super. Bardzo fajny i wygodny SUV, o połowę tańszy niż u konkurencji. Brakuje mu może trochę bajerów i nowoczesnej elektroniki, ale w tej cenie jest to chyba akceptowalne.
~Zone30
SUV 1.3 TCe 130KM 96kW
Nowej w wersji prestige za 77 tys nie kupiłbym. Za tą kwotę lepiej kupić np rocznego Kadjara. Lepiej kupić roczna za ok 60 do 63 tys. Prawda jest ze mało tracą na wartosci
~Paweł
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Zdecydowana "piątka". Na drobiazgi (patrz dalej) można przymknąć oko a patrząć całościowo, jest to dobre technicznie i bardzo praktyczne auto za niezbyt duże pieniądze.
~Tadeusz
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Za taki pieniądze zamiast nowego samochodu z gwarancją na 5 lat mógłbym kupić 8-10 latka w którego przez ten czas utopiłbym więcej niż zapłaciłem za nowego Dustera
~Marek S.
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
No cóż...nie da się ukryć, że jest to auto budżetowe i można znaleźć mnóstwo rzeczy, które mogłyby być lepiej wykonane, ale wtedy nie byłoby to już auto tanie... :) Generalnie jest ok!
~Edward
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Samochód ma wady i jest budżetowo wykonany, ale i tak moim zdaniem za te pieniądze to dobry zakup. Dobrze wyposażony SUV kosztuje tyle co Clio albo 208 w najuboższej wersji.
~komornik
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
testowałem wiele samochodów corssover - ten trochę odpada względem innych marek niemniej po cenie (65k za prestige z gazem itd) nie ma żadnej konkurencji
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Gdyby nie skrzynia biegów nie miałbym żadnych poważnych zastrzeżeń, nie wiem czy problem występuje w innych Dusterach. Dobre auto jak za tą cenę.
~GOL
SUV 1.3 TCe 130KM 96kW
NIby tanie i powinnienem się cieszyć że mam SUV-a ale jednak oczekiwałem czegoś więcej, tzn bardziej praktycznych w użytkowaniu rozwiązań
~TomB
SUV 1.3 TCe 130KM 96kW
jak za auto tej wielkości dobra cena 67tys , automatyczna klima, kamera i czujniki parkowania, dobry system audio,nawigacja,pełnowymiarowe koło zapasowe
Dacia Duster II SUV