Lista ocen Dacia Duster II SUV (80) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leśnik
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Najsensowniejszy samochód za pieniądze, które w innych markach trzeba zapłacić za mini autko miejskie. Trzeba być frajerem żeby za podobny samochód z niemieckiej lub japońskiej konkurencji płacić 20-40 tys. więcej. Skoro nie ma znaczącej różnicy to po co przepłacać???
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Rewelacja. Tu niewiele by się dało poprawić (poza wyciszeniem). Auto mam z początku produkcji gdzie była jeszcze elektronika sterująca np. automatycznymi wycieraczkami czy innymi gadżetami, można sporo uruchomić rzeczy w DDT2000).
~Krzysztof
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Za te pieniądze rewelacja. Mój egzemplarz kosztował 52 000 zł - essentiale z dodatkami( navigacja, pseudo skóra, czujniki parkowania). Nic lepszego nowego za te pieniądze w tej klasie nie kupi. Jestem zadowolony.
~tnt
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Fantastyczny. Auto mniej wiecej tansze o 30k zł od konkurencji (np. Skody Kodiak z podobnym wyposazęniem). Żal że wyciszenie jest marne - dał bym dodatkowe PLN żeby ciut poprawili to i owo...
~a
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Nie znajdziesz nowego samochodu oferującego tak wiele za tak niewiele. Lepsza nowa Dacia na gwarancji (którą można przedłużyć do 5 lat i 150 tys KM) niż stary grat 'po niemcu' o niewiadomej przeszłości.
~Marcin
SUV 1.3 TCe 130KM 96kW
Konkurencja w tej konfiguracji zaczyna się od 90000 tys ja zapłaciłem 67000 DD Prestige 4 kamery,bezkluczykowy system,klima automat,pakiet hlapaczy i osłon na nadkola a sorry 350 za podłokietnik
~Pako
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Cena nie była niska ale jesteme pozytywnie zaskoczony. Zastanawiałem się długo ponieważ niektórzy piszą opinie że to dacia a nawet nie siedzieli w środku. Jest naprawdę dobrze.
Dziennik kosztów dla Dacia Duster II SUV
7,9
8,4
~KRAKUS 2
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Ze względu na mała usterkowość, cena aut się trzyma. Mechanicy narzekają, że przy tych autach dużo nie zarobią- Przecież to jest Renault tyle że w rumuńskiej "budzie"
Dacia Duster II SUV