Lista ocen Dacia Duster II SUV (80) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~barakuda
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Duster nie stara się być skodą czy nissanem. Jest praktycznym autem do pracy - robi to co od niego oczekuję. Dałbym tu i 6 gwiazdek :-)
~Reset
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Za cenę 63000 nie kupi się auta z takim poziomem wyposażenia i tej wielkości. Dla mnie - to będzie kolejna rewelacja sprzedażowa Dacii.
~Paweł
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Nie aż tak rewelacyjny jak w pierwszym Dusterze, ale wszystko drożeje. jednak i tak konkurencja jest bita o pół głowy.
~Janek
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Za podobne pieniądze można kupić auto kilka lat starsze, ale nieporównywalnie lepsze. Co kto lubi i jakie ma priorytety.
~Janek
SUV 1.0 TCe 101KM 74kW
Rewelacja za 57000 wersja Essential z klimatyzacją, nawigacją, lakier orange atacama, tempomat, czujniki z tyłu.
~taisio
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Bez komentarza tutaj. Nie ma lepszej oferty obecnie na rynku. Szczegolnie jesli trzyma nas budzet a chcemy nowe auto
~Kamil
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Za te pieniądze kupiłbym dziś coś używanego lepszej marki, ale raczej bym wolał dołożyć te 20.000 zł do czegoś nowego i pewniejszego.
~gogol
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Tak jak pisałem wcześniej - tutaj Duster jest bezkonkurencyjny. W takiej cenie nie znajdziemy auta z takimi parametrami.
~Adam
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Będąc realistą, wiedząc ile auto kosztowało, to nie wyobrażam sobie alternatywy. Dałbym nawet i 8 gwiazdek.
~Der
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Auto kosztuje nowe ok 75 tys, w tej cenie warto się zastanowić czy nie dołożyć i kupić coś innego
Dacia Duster II SUV