Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW 2020-2021 (16) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nemeczek
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Tu jest kiepsko. Składa się na to - nieprzyjemne klekotanie silnika a raczej wtrysków LPG - sylwetka auta a co za tym idzie szumy powietrza i kół (nadkola są szczątkowe i jak wjedziemy na żwir to kamyczki walą w blachę aż miło) - komfort akustyczny powyżej 110-120 km/h jest prawie żaden, podobno pierwsza generacja miała jeszcze gorzej, musiał być to koszmar. W porównaniu do mojego poprzedniego 18-letniego Volvo s40 to tu mamy dramat.
~Nemeczek
~a
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Nie odbiega od innych samochodów klasy średniej jak i od innych suv'ów. Samochód jest dość wysoki i stawia opór powietrza. Jazda jest cicha do ok. 120-130 kmh można rozmawiać bez podnoszenia głosu z pasażerami tylniej kanapy. Powyżej 150 kmh robi się nieco głośno, ale to normalne przy wysokich samochodach z dużymi lusterkami. Fizykę ciężko oszukać ;)
~Mika
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Zaskoczenie - auto jest, moim zdaniem, świetnie wyciszone! Naprawdę, w połączeniu z tym silnikiem auto jest cichsze niż samochody którymi jeździłem w przeszłości. Czytałem różne opinie na ten temat, ale ja nie mogę się przyczepić. Dzięki temu dobrze słucha się muzyki, nawet na autostradzie :D
~Leemaxx
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Nie kumam tych wszystkich komentarzy, że powyżej iluś tam km jest bardzo głośno. Słychać głównie szum opon,relingów i samej kubatury auta ,która jest duża bo to SUV.Dla mnie problem nie istnieje mimo jazdy czasem powyżej 140 km/h,ale może głuchy jestem i tyle.
~Adam
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Szaleństwa nie ma - tutaj chyba najbardziej czyć, że jest to auto budżetowe. Przesiadłem się z Citroena C5 i różnica jest duża. Przy prędkościach autostradowych, z relingami na dachu, w aucie jest głośno. Przy jeździe 80-90km/h komfort jest ok.
~Janek
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Auto w każdym zakresie obrotów głośnie, w dodatku o nieprzyjemnym, warkotliwym brzmieniu. Na trasie od ok. 120 km/h glowa pęka od szumu wiatru. Żeby chociaż dobre seryjne audio go zagłuszało, ale również brzmi fatalnie.
~Jan
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Moim zdaniem na prawdę nie ma na co narzekać. Silnik jest cichy nawet przy wysokich prędkościach, słychać głównie szum powietrza. Wentylator klimatyzacji jest słyszalny ale nie przesadnie głośny.
~Makapaka
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Jest głośno, zwłaszcza przy wyższych prędkościach. Zalecam dołożenie dodatkowych materiałów wygłuszających.
~Mały
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Do 110 ok, później przeszkadza wiatr. Zresztą powyżej 110 i tak auto przestaje być dynamiczne - opory.
Dacia Duster II SUV