Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.3 TCe 150KM 110kW 2018-2021 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Jak w poprzednim komentarzu, wszystko niby działa, ale tak naprawdę nie działa. W zasadzie jest bezużyteczne, mogło by tego nie być. Dwa razy zawiesił się pływak w zbiorniku paliwa (podczas tankowania do pełna) odwiesił się po kilku kilometrach. Fotel się buja, był już raz wymieniany, teraz jest to samo, w dodatku teraz się nie podnosi.
~Szkrobi
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Żadnych. .............................................................................................................................................................................................................................................................................................
~Michał
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Zdarza mojemu czasem szarpnąć kiedy zapomni o tempomacie, gdy jest wyłączony to nie ma problemu, poza tym nie zawsze mi się otwiera wlew paliwa
~Pazuzu
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Kompletne drobiazgi naprawiane na gwarancji: - pękające mastyki - bujający się fotel kierowcy - wytarty lakier od uszczelek w tylnych drzwiach
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Na razie nic się nie zepsuło, brak drobnych usterek. Wyżej wymienione drobne wady są raczej cechą samochodu, można je bagatelizować.
~Adam
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
brak jakichkolwiek awarii, żarówki też nie chcą się przepalać
~KRAKUS 2
w 4x2 - jedna usterka zrobiona na gwarancji
~Tomekkk
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Nie wystąpiła u mnie żadna nawet minimalna usterka.
~Łukasz
Jak naraie brak