Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.3 TCe 150KM 110kW 2018-2021 (11) - Karoseria

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KRAKUS 2
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Każdy widzi jak wygląda. Dla mnie najładniejszy kolor to czarna perła plus ładne alusy 17. Bagażnik 4x2- zapasowe koło ma schowane pod podwoziem, dzięki temu coś do bagażnika można wsadzić. W 4x4 jest gorzej, Jeśli mamy "zapas" to bagażnik traci ok 12 cm z głębokości. Ale kiedy zrezygnujemy z tego dodatku i po zdemontowaniu styropianów które są pod matą (odpiąć 4 plastikowe kołeczki) wtedy cudownie mamy większy bagażnik - taki sam jak w...
~Pazuzu
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Koncepcja wizualna bryły wpada w oko - przynajmniej mi się podoba. Jednak dopiero po dodaniu plastikowych osłon nadkoli zaczyna to wyglądać. Bez nich wygląda to strasznie surowo. Jakość lakieru słaba ale to już chyba norma - która zaczęła się od marek japońskich. Przeszkadza zaciekanie płynu do spryskiwaczy na boczną szybę. Nie spotkałem się z tym wcześniej
~Szkrobi
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
W mojej ocenie najładniejsze auto na rynku. Często dużo ładniejsze od aut dwa czy trzy razy droższych. Trudno mi oceniać jakość lakieru czy podatność na korozję w nowym aucie. Pod względem estetycznym jednak dałbym nawet więcej gwiazdek niż można.
~Tomekkk
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Po roku czasu nie widzę żadnych mankamentów. Polecam Dacię w jasnych kolorach. Czarna czy granatowa zaraz po umyciu jest znowu brudna. Na jasnych kolorach typu beż czy biel kurzu nie widać:) Oczywiście umyć co jakiś czas by wypadało:]
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Zbyt wcześnie żeby powiedzieć. Brak zastrzeżeń do powłoki lakierniczej. Uszczelki miejscami docinane jak nożyczkami. Uszczelka przy przednich drzwiach na wysokości lusterka skrzypi przy otwieraniu, obciera o drzwi.
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Blacha i lakier ok. Szare plastiki mają zacieki które były już przy odbiorze w salonie i do dziś nie udało się ich domyć.
~Adam
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
blacha miękka, przy zamykaniu pokrywy silnika trzeba uważać aby nie zrobić samemu wgniotki
~and1
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Nie jestem marudny ,nie doszukuję się wad .Lakier ok. Nic nie puka nie trzeszczy.
~Pako
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Nie wiem jeszcze samochód świeży, na razie wszystko jest ok
~Łukasz
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Nic się nie dzieje ( oby jak najdłużej)
Dacia Duster II SUV