Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.3 TCe 150KM 110kW 2018-2021 (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pazuzu
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Klimatyzacja jest wydajna, tak samo jak ogrzewanie. Szybkie odparowywanie przedniej szyby jest skuteczne. Problematyczne jest sporadyczne (ale jednak) zawieszanie się klimatyzacji w trybie automatycznym. Podczas dłuższej jazdy potrafi nagle zacząć wiać zimnym albo ciepłym powietrzem mimo stałych warunków. Dla mnie wada jest również 0-1 regulacja ogrzewania foteli. W większości przypadków grzanie jest po prostu za mocne. Przydało by się...
~KRAKUS 2
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
5 dziur w desce robi swoje, Auto w miarę szybko się chłodzi choć przy 35 st na polu już ma problem- lodówki z auta nie zrobimy. Zima - szybko się nagrzewa, szyby też przyzwoicie się odmrażają/ odparują. Jest tam dodatkowy guzik który włącza grzanie plus klimę na maxa. Wystarczy chwilę poczekać a szyby będą czyste i suche. Tutaj przydały by się dodatkowe wyloty powietrza z tunelu środkowego na tylnią część auta.
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Mogła by grzać lepiej, przy mrozach około -8 stopni był problem nagrzać w aucie do momentu kiedy się szybciej nie jechało. Grzeje się bardzo długo, dopiero po 8-10 km w aucie zaczyna robić się przyzwoicie ciepło, ale taka podobno specyfika nowych jednostek napędowych, generują mniej ciepła. W 20 Hondzie miałem cieplutko w środku po 2 km. Klimatyzacji jeszcze nie sprawdzałem.
~Szkrobi
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Wielka poprawa w stosunku DD1. W tej wersji klimatyzacja automatyczna. Dodatkowa funkcja "widoczność" która kieruje nadmuch na przednią szybę szybko ją odparowując lub rozmrażając. Ogrzewanie działa szybko i sprawnie, chłodzenie również.
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Średnio grzeje i średnio chłodzi. Kompresor klimy mocno obciąża silnik, bardzo czuć jak jak się włącza. W dzisiejszych czasach to już słabe, nawet w tanim aucie.
~Adam
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
wentylacja ok, ogrzewanie także, ale klimę tylko automatyczną, ręczna jest niewydolna nawet jak wszystkie nawiewy puścimy na twarz
~and1
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Klimatyzacja działa poprawnie , ogrzewanie jest ,zima była kiepska ,trudno napisać jak szybko nagrzewa się wnętrze.
~Tomekkk
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Wentylacja i ogrzewanie również na plus. Bardzo szybko się nagrzewa. W mojej wersji mam klimatyzację automatyczną, działa bez zarzutu.
~Pako
działa bez zarzutu
~Łukasz
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
chłodzi i grzeje. uwag brak
Dacia Duster II SUV