Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.3 TCe 150KM 110kW 2018-2021 (11) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Jest zaskakująco ok, powyżej 130km/h głośno, ale nie spodziewałem się inaczej. Mocno hałasuje na małych nierównościach, czasami słychać dziwne stuki z zawieszenia, jakby dobijało. Silnik niesłyszalny dopóki nie wpadnie w rezonans koło 3 tys obrotów, wtedy bardzo głośno, a potem koło 3,5 tys znów ciszej. Było by naprawdę dobrze gdyby nie kilka głupich niedopracowań.
~Szkrobi
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Auta o takim kształcie nie da się do końca wyciszyć ale w tym przypadku zrobiono kolosalny postęp w stosunku do DD1. Przy jeździe autostradowej 160 km/h słychać tylko szum i można słuchać normalnie radia. W poprzedniej wersji przy 140 nie słyszałem własnych myśli. Hałas nie pochodzi od silnika a jest spowodowany wiatrem i toczeniem kół.
~KRAKUS 2
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
To nie klasa Premium. Do 120km jest znośnie, potem jest głośniej ale tragedii nie ma. Silnik lekko słychać 150/130 KM jest podobnie. Jak mamy coś na dachu (bagażnik/dodatkowe lampy) to już jest głośno. Ale kto takim autem będzie jeździł po 200km/g- tyle spokojnie pojedzie
~Tomekkk
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Tak jak pisałem wyżej samochód bardzo dobrze wyciszony. Robi się głośniej powyżej 140km, ale bez przesady. Można normalnie rozmawiać. Powyżej tej prędkości słychać po prostu trochę toczenie kół. Silnik pracuje cicho.
~Pazuzu
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Biorąc pod uwagę cenę, gabaryty (kiosk na kółkach) moim zdaniem jest bardzo dobrze do 120km/h. W zakresie 120-140 km/h jest dalej dobrze ale konkurencja jest tutaj lepsza. Powyżej już jest gorzej.
~Adam
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
do prędkości 90/100 jest do zniesienia - z wyższych głośno, tutaj muszą dużo popracować
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Jest naprawdę nieźle, na autostradzie słychać mocniej szum powietrza ale naprawdę nie jest źle.
~and1
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
do 140 km/h jazda przyjemna ,powyżej robi się głośniej ,ale mi to nie przeszkadza .
~Łukasz
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Ogolnie ok gdyby nie to latające zapasowe pod podwoziem.
~Pako
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Jest ok jak w innych samochodach
Dacia Duster II SUV