Lista ocen Dacia Jogger (12) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Większość biegów wchodzi bez problemy jedyny problem jaki miałem to ze wstecznym biegiem, po dopytaniu się na serwisie o co chodzi dowiedziałem się że ten typ tak ma i następnym razem mam wrzucić luz potem 1 a potem dopiero wsteczny. Po za tym jednym przypadkiem nic więcej się nie działo i pozostałe biegi wchodzą bez problemu na pewno zdecydowanie lepiej niż w moim starym mitsubishi.
~Jakub
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
W niektórych testach mówi się że niego kiepsko chodzą. U mnie wchodzą na klik, o wiele lepiej niż w 4 letniej astrze. Nie miałem żadnych problemów, również jest elastyczny, można przejechać auto na 3. 1 jest krótka, można niekiedy ruszyć z 2. Ogólnie biegi nie są długie, ale skrzynia jest tak wykonana, żeby wyciągnąć z małego silnika jak najwięcej. Wachlowanie nie jest częstsze niż w poprzedniej astrze j.
~youreks
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Fajna, bo bardzo długa, bo na 6 biegu można jechać dopiero ponad 100 km/h. Zmienia się biegi bez wzniosłych uczuć, ale to nie ma być nic sportowego. Bardzo dziwna jest jedynka i trzeba się do niej przyzwyczaić, bo ledwo się z niej ruszy i już trzeba szybki przerzucać.
~Darek
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Dla mnie bez zarzutów. Może nie jest gładka jak w Skodzie, natomiast w Skodzie nie zawsze od razu wchodził wsteczny - w Dacii nie zdarzyło się. Tu każdy bieg wchodzi na swoje miejsce z delikatnym oporem, ale mi to odpowiada.
~Łukasz
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Skrzynia działa prawidłowo, 6 biegów dobrze rozkłada obciążenie silnika. Szkoda, że nie ma automatu.
~Jarosław
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Chyba najlepszy element tego auta (chociaż awaryjność zweryfikuje kiedyś czas i przebieg)
~Otyły pan
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Skrzynia może ok, ale sprzęgło to dramat
~Marcin
Minivan 1.0 TCe 110KM 81kW
Przełożenia dobrze dobrane. Troszkę popiskuje.
~Daniel
Działa wspaniale, jedynką moglabyc dluzsza