Lista ocen Dacia Jogger (11) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Nieźle, ale choruje już na to na co chorują nowe auta. Jak dla mnie lekko za twarde, astra miała zawieszę mega luksusowe, nic nie było w niej słuchać. Tu słychać dziury. Ale pomimo wysokiego zawieszenia nie jest aż tak twarde jak inne. Bardziej niż w astrze komfortowo na polnych drogach. W trasie mniej, ale też jest komfortowo. Po prostu astra była miękka. Dobrze trzyma się na zakrętach, jestem zadziwiony. Długi rozstaw osi. Nie muszę martwić...
~Kamil
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Na wybojach w porównaniu do poprzednika (Suv Outlander 1) czuć że auto ma problemy i jest nerwowe przy szybkiej jeździe. Gdy zwolni się do prędkości dozwolonych lub asfalt się poprawi prowadzenie jest super znacznie lepsze niż w Outlander 1. Podsumowując do 140 na równej drodze super lepiej niż outlander, na bardzo kiepskiej nawierzchni(asfalt jak by falisty dużo dziur, wiecznie żwir i piach) już powyżej 90 czuć że trzeba zwolnić albo auto...
~Łukasz
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Trochę za lekki, czuć na drogach szybkiego ruchu podmuchy wiatru. Zawiedzenie wybiera dobrze nierówności, nawet byłem zdziwiony jak dobrze bierze zakręty myślałem, że przy tych gabarytach będzie gorzej.
~Darek
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Jest ok. Mi zestrojenie odpowiada, nie jest ani twarde ani miękkie. Tym autem nie pokonuje się zakrętów z mega prędkościami. Dodatkowo prześwit 20 cm sprawia, że krawężniki nie są takie straszne ;-)))
~Jarosław
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Auto rodzinne ? -raczej żart, jak na samochód z francuskimi korzeniami - słabo. Dostawcze Reno Kangoo z początku lat produkcji było bardziej komfortowe.
~Marcin
Minivan 1.0 TCe 110KM 81kW
Dobrze wybiera nierówności. Prowadzi się pewnie. Dobrze działa wspomaganie zmienne w zależności od prędkości
~youreks
Minivan 1.0 Eco-G 100KM 74kW
Bardzo pewnie i płynnie się prowadzi, a zawieszenie jest miękkie. Akurat na to auto z tą mocą.
~Janusz
Po prostu jest. Nie ma szału. Skręca