Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW 1999-2004 (153) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 214 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Max Wcale
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
wygodna, ale dosyć duży skok lewarka. Przełożenia - bez zarzutu (1 - 45-50km/h,2 - 80km/h, 3 - 125km/h, 4 - 160km/h, 5 - 185km/h). Nie mam obrotomierza, być może pojechałby więcej. Próbował już nie będę, niedawno zapłaciłem 800zł za nowe sprzęgło (oryginalne w aso z wymianą - moim zdaniem nawet tanio).
~temp@entropy.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Skrzynia przecietna jak na swoja klase. Sprzeglo dosc twarde, ale przyzwyczailem sie na tyle, ze jazda w autach wyzszej klasy wydaje mi sie dosc dziwna. Jedyna nie chce czasami wejsc, podobnie wsteczny. NIgdy nie zdazylo mi sie wrzucic zlego biegu. Ponownie, jak na ta cene jest dobrze.
~kierownikbordowejstrzalylanos
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Dwójka wchodziła jak się z nią poszarpałem. Machając lewarkiem trafiałem w co chciałem. Zimą chodziła tragicznie. Doskwiera brak synchronizatora pierwszego biegu (trzeba było się zatrzymać do 0, żeby ją wrzucić). Wsteczny nie zawsze wchodził. Kultura pracy lewarka - jak w zabawce.
~kierowca_lanochoda
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Dobrze wystopniowana z krótkimi przełożeniami i pasuje do tego silnika. Czasami problem ze wstecznym i z drugim biegiem na luzie potrafi nieco podjechać :( na zimnym silniku (ale to chyba wina oleju w skrzyni).
~Janik
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Oj ta skrzynia ... coś przy zakupie musiało być nie tak ... ale, wszystkiego się nie wyłapie. Po zrobieniu mech. różnicowego jest w sumie ok. Ciężko wchodzi jedynka, czasami się blokuje. Problemy ze wstecznym. Precyzja słaba.
~Maxymilian Wcale
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Dobra do nieagresywnej jazdy, zbyt długi skok lewarka jak dla mnie. Ma za to dość dobre przełożenia, z samochodu można na dwójce wycisnać do 60-70, co w efekcie daje niezłe przyśpieszenie.
~Liseczek
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
porządnie zestrojona trójka pozwala na wiele;) Na początku biegi wchodziły super teraz troszkę trudniej ale nie ma na razie żadnych problemów po prostu już nie pełny komfort tylko komfort;)
~spike
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Drugi bieg to jakaś pomyłka, strasznie mały zakres prędkości, często przy skręcie redukuję na 3 a nie na 2 bo auto znacznie lepiej przyspiesza. Czasem problemy ze wstecznym ale ogólnie nie jest źle.
~Paweł
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Biegi wskakują całkiem dobrze, znacznie lepiej niż w Golfie III i Polo II. Wygodnie się użytkuje. Wsteczny często \"haczy\". Srogą zimą ciężko jest wrzucić jakikolwiek bieg.
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
7,6
10,5
~Radek, Gliwice
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Skrzynka ok, biegi wchodzą bezproblemu niezależnie czy jest -15 czy +40 hehe:)Hydrauliczne sprzegło w zasadzie jest bezobsługowe.Trzeba tylko wymieniać okresowo płyn w ukł. Hamulcowym
Daewoo Lanos Hatchback