Lista ocen Daewoo Lanos (800) - Widoczność

Na liście zabraknie 1461 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Henryk F Kxywa Volf
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
O zdaje sie że własnie tylko z tym jest problem jest dużo niedociątgnięć ze strony konstruktorów . jest sporo elementów ograniczających widoczność tak zwanych ślepych miejsc i własnie tu trzba wprawy ale jak sie przywyknie to jest ok a uwarzać i tak trzeba
~kierownikbordowejstrzalylanos
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Miałem problem przy wyczuciu tyłu przy parkowaniu. Marne lusterka, które jeśli były ustawione tak, że nie widziałem boku pojazdu to i tak istniała martwa strefa. Na światłach widać górny sygnalizator stojąc na linii zatrzymania, za co plus.
~miedziawa@wp.pl
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Do przodu i w bok bardzo dobra-za to jeżeli chodzi o tył to jeździlem sedanem i hathbackiem i nigdy nie mogłem ich wyczuc ile zostało mi do końca przy parkowaniu tyłem.Juz mysle ze jestem ciut ciut a tu okazuje sie ze zostalo jeszcze 0,5m ;-)
~kieres@dolsat.pl
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Widoczność niezła, chociaż do tyłu słaba. Lusterko zewnętrzne kierowcy jest do bani, nie wiem czemu i po co, ale przybliża obraz odbity, co utrudnia w ocenie odległości, tym bardziej że lusterko wsteczne, zewnętrzne pasażera i wewnętrzne są "normalne"
~mkaras@elka.pw.edu.pl
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
w sedanie jest OK nawet do tylu mozna sie przyzwyczaic. Problem jest przy ocenie odleglosci w tylnej szybie i dużą wadą jest to ze różnego rodzaju slupki i płotki sa niewidoczne i latwo w taki wjechac cofajac sie (doswiadczenie wlasne :)
~Jackol
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Ogólnie widoczność całkiem spoko. Widoczność do tyłu mogłaby być lepsza. Ale z czasem idzie się przyzwyczaić do dość wysokiego kufra. Lusterko wsteczne bardzo blisko głowy, co mi osobiście trochę przeszkadzało.
~divineman
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Co do widoczności to nie miałem nigdy problemu z cofaniem:) Tylna szyba schodzi nisko i widać wszystko ok. Jedyny problem to słupek za tylnymi drzwiami, ale ten czarny punkt spokojnie wychwycimy w lusterkach. Daję w tym dziale 5!
~Ramcamcam
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Do przodu super, w boki też nie jest źle, koszmar to jazda na wstecznym i parkowanie. Tylne słupki są O-G-R-O-M-N-E. W lusterkach nie zawsze wszystko widać, trudno określić odległość między własnym autem, a tym z tyłu.
~Lanos
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Tu trochę słabo w prawo. Najpierw spotykasz lusterko a potem szeroki słupek. Nie widać tyłu ale to nie jest coś co w innych samochodach jest lepiej rozwiązane. Trzeba sobie wyrobić nawyk. Potem idzie sprawnie.

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Markus
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Słabo. Gruby słupek przedni, maleńkie lusterka zewnętrzne i ograniczona widoczność przez tylną szybę (hatchback). Trzeba bardzo uważać przy zmianie pasa ruchu i oprócz kontroli w lusterkach koniecznie obejrzeć się przez ramię!!!