Lista ocen Daewoo Lanos (800) - Widoczność

Na liście zabraknie 1461 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pavelek1988
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Widocznosc w miare jako tako, widzialem lepsze samochody pod tym wzgledem. Przod - dobrze, tyl - sredniawka, boki - dobrze. Poza tym duzo "bolu" sprawiaja grube slupki. Co do lusterek bez zastrzezen - spelniaja swoje role!
~spike
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jest OK. Ale jeżdzę dośc szybko i dwa razy o mało nie skasowałem przy skręcie w lewo pieszego na przejściu (osoba które idzie z lewej strony na prawą) jest takie dziwne martwe pole na lewym słupku (albo ja jakoś nienormalnie siedzę).
~papasik
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Bardzo powaznym mankamentem są boczne słupki przednie. Zbyt szerokie ograniczają widoczność gdy rozglądasz sie po bokach. Juz kilka razy o mało nie przejechałem człowieka na pasach, bo po prostu mi sie zgubił za tym słupkiem.
~Mariusz Trebicki
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Z przodu rewelacja , widok jak z wysokiej gory , nawet dlugi przod nie przeszkadza , choc przednie slupki troszeczke ograniczaja widok z boku dla kierowcy . Co do tylu to jednak lusterka zwnetrzne sie przydaja przy parkowaniu ;) .
~ak.studio@o2.pl
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
bardzo ograniczona widocznoćś przez tylną szybę, lekkie wzniesienie i jedziemy na czuja ( widoczność równa zeru ), słaba widoczność prawej strony nza skrzyżowaniach { trzeba się wychylać) szczególnie daleko gdy wieziemy pasażera
~konti@kki.net.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Do tyłu wciąż fatalnie - trzeba na wyczucie, choć przez rok wciąż nie "nauczyłem się" długości samochodu. Tam nic nie widać! Ale do grubych słupków się przyzwyczaiłem; stąd też lepsza opinia-częściej jeżdżę do przodu ;-)
~Dawid23
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jak dla mnie widoczność jest naprawdę dobra. Nie odczułem, aby coś mi ograniczało znacznie pole widzenia. W każdym sedanie trzeba brać poprawkę na bagażnik, więc nie można tego uznać za coś zaskakującego.
~Jersey
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Słupki przednie zasłanają wydoczność na boki np. przy skrecie na skrzyżowaniu. Do tyłu też nie najlepiej przez tylna szybe. Ale lusterka wseczne są całkiem ok. niemiałem nigdy problemu z parkowaniem.
~KrupiK
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
tylna szyba nie jest za wielka ani najlepiej ulozona ale widac dobrze no i w zimie niesamowicie czesto robi sie zaparowana - a w usunieciu nie pomaga ciagle przepalajace sie jej ogrzewanie

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maxymilian Wcale
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Prawy słupek. Z początku jest to strasznie denerwujące, po pewnym czasie człowiek się przyzwczaja. Tylna szyba - widoczność zadowalajaca. Lusterka - spora martwa strefa, ale tragicznie nie jest.