Lista ocen Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 (144) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vegakot@poczta.fm
Sedan 2.0 133KM 98kW
przez ponad 60tys km jedynie tłumik został wymieniony w ramach gwarancji. Niemęcząca jazda latem /autoklima/ wygodna i przyjemna jazda zimą. Byłem na nartach w Austrii w 5 osób, 5 par nart, 5 par butów, 5 bagaży. Wszystki się zmieściło i nikt nie był zmęczony jazdą.
~vegakot@poczta.fm
Sedan 2.0 133KM 98kW
Już oceniałem mój samochód. Krótko:przy tym przebiegu tylko: wymiana łożysk przód 2 koła, wymiana tarczy przód 2 kołą, naprawa klimy, wymiana amorków tył 2 koła. I to wszystko w ostatnim półroczu,Pozatym normalne zużycie klocków, tłumika tylnego.
~BizoNick
Sedan 2.0 133KM 98kW
UWAGA!!! 365000 przebiegu i bez poważniejszych napraw. Tylko te Polskie drogi i ZAWIESZENIE trochę na nasze drogi za kruche. Ogólnie OK. Dalej jeździe auto, choś kupiłem Evande. Zobaczymy jak sie będzie ONA sprawować. Narazie za mało przebiegu by oceniać.
~adbis
Sedan 2.0 133KM 98kW
poważnie rozważam zakup następcy leganzy-Evandy, zapomnieć o francuzach , jeżeli nie japończyk to tylko koreańczyk, Leganzą jeżdżę 6,5 roku i nigdy nie żałowałem zakupu NA KONIEC JESZCZE JEDNO NIE KRADNĄ ICH - nigdy nie słyszałem o takim fakcie
~pinic@onet.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Jestem z auta bardzo zadowolony, żałuję tylko, że nie kupiłem automata. Moje obawy przed koreańczykiem były zupełnie bezzasadne. Jeżeli utrzymają relatywnie niskie ceny to następne chętnie kupię koreańskie (może tym razem Hundai X30???)
~nemo63
Sedan 2.0 133KM 98kW
Duży ,obszerny i wygodny samochód.Tani jak na klasę którą prezentuje.Najważniejsze ,że jest naprawdę niezawodny.Bardzo dobrze prowadzi się go zimą ( duży +).Mamy w firmie 2 takie same sztuki jedna ma 181tys. druga 200.tys km-obie z 1998 r.
~Flex
Sedan 2.0 133KM 98kW
Kupiłem 0,5 roku temu używaną, zrobiłem 10 tys.km bez żadnych problemów. Za te pieniądze nie kupi się tej klasy auta bez wypadku, kupionego w salonie i na 100% serwisowanego przez 3 lata (DAEWOO miało program 3l. bezpłatnych przeglądów)
~jacenty
Sedan 2.0 133KM 98kW
zwariowana cena żarówek podświetlających lusterko wewn. pasażera w osłonie słonecznel. Przeceniono z ok. 60zł na 32zł za szt, potrzeba 2szt. a wygląda to jzk malutki 1,5cm bezpiecznik. Oczywiście nie kupiłem Ogólnie fajne auto, choć sporo pali.
~Andy-serwisant
Sedan 2.0 133KM 98kW
Komfortowy samochód za rozsądną cenę.Na nie-fałszowanej benzynie pali 9,6/w mieście i 8,4 litra/100km przy szybkiej jeżdzie (130-160km/h).Po zatankowaniu na Polskiej stacji pali 11,5 i 10l/100.Co może być jego następcą ?
~wanisz
Sedan 2.0 133KM 98kW
Idealny samochód dla osoby która musi jeździć tanio, bezawaryjnie i wygodnie a przy tym ma na tyle duże poczucie własnej wartości że nie odczuwa potrzeby imponowania innym ludziom posiadanym samochodem.