Lista ocen Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 (144) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel
Sedan 2.0 133KM 98kW
byłoby super, do momentu kiedy zaczęły się problemy z LPG, w serwisie LPG zwalali na ASO, w ASO na LPG, musiałem więc w końcu sprzedać mocno taniej, bo były straszne problemy z kulturą pray
~Mariusz
Sedan 2.0 133KM 98kW
Auto ma bardzo ładną linie, jest dobrze wykonane i wyposażone. Proszę sobie porównać seryjne wyposażenie Leganzy a np Passata z 98 roku tam nawet nie było w standardzie zmieniarki płyt i wielu wielu innych
~mały
Sedan 2.0 133KM 98kW
Mam Leganze z 98 roku i z przebiegiem 126 tys.km. Jak narazie sprawuje się doskonale . Za tą cene na polskim rynku i na dodatek w tej klasie nie znajdziemy nic lepszego, nie ma bata. :-))
~kukideloro@autograf.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
zakupiłem to autko tanio-włożylem gaz,drobny remont i jast dobre jak za tą cenę.Jeżdzi się rewelacyjnie-miałem 124 3.0 benzyna.nawet się nie umywa do Leganzy.Jestem zadowolony z wyboru auta.
~ajzwet
Sedan 2.0 133KM 98kW
Nie prubójcie robić żadnych ewolucji na ręcznym beznadziejne rozwiązany zaraz będą szczęki do wymiany zawieszenie mogło by być nieco twardsze a siedzisko kierowcy dłuższe dla mnie za krótkie (186 cm wzrostu)
~holowanie@wp.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Kupiłem ten samochód przy 110000 km.wymieniłem:amortyzatory przednie,pompę wodną wraz z paskiem rozrządu ,kpl.sprzęgło ,sprężyny przednie,nagrzewnicę.Od wymiany oleju do następnej wymiany nie wymaga dolewki.
~HubertG
Sedan 2.0 133KM 98kW
jak narazie ocenieam dobrze - żadnych powaznych usterek. Bardzo kiepskie koreanskie opony !! Przydalby sie moniejszy silnik, ale 10,2s do 100 tez jest OKI Bardzo wygodny na dłuższe trasy
~G.
Sedan 2.0 133KM 98kW
Generalnie ocena bdb. Oczywiście można by próbować porównać z Mercedesem czy BMW, ale bez przesady w końcu to ich pierwszy samochód tego segmentu i to całkiem niczego sobie. Auto warte polecenia.
~markol25@wp.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Jest to naprawdę dobre auto (pomijając przynależność do DAEWOO). Za taką cenę nie znajdziemy innego auta tak wyposażonego, chyba, że jakieś inne koreańskie, a i wyglądem zewnętrznym sprawia dość miłe wrażenie.
Dziennik kosztów dla Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW
11,8
~alsi
Sedan 2.0 133KM 98kW
Świetne wygodne auto za świetne pieniądze, z jeszcze lepszym wyposażeniem, polecam każdemu, choć trzeba na kilka rzeczy zwrócić uwagę przed zakupem, o czym niżej.