Lista ocen Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 (144) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaro-slav
Sedan 2.0 133KM 98kW
Samochód mimo upływu lat nic nie stracił ze swego uroku. Charakteryzuje go piękna sylwetka, niezłe osiągi, bardzo dobre wyposażenie i stosunkowo niewygórowana cena. Moje auto pomimo przebiegu 100000km okazało się bezawaryjne. Wady auta to brak jednostki wysokoprężnej oraz benzynowej jednostki sześciocylindrowej.
~Rafał
Sedan 2.0 133KM 98kW
Ogólnie samochód bardzo mi się podoba. Ma pare wad ale to nic takiego dużego.Gdyby dołożyć pare rumaków i skrzynię 6 biegową byłoby super.Poprawiłaby sie elastyczność,hałas i spalanie.Bagażnik jest spory,w środku na brak miejsca nie mozna nic złego powiedzieć.jakość wykonania mogłaby być też odrobinę lepsza.
~Bogdan
Sedan 2.0 133KM 98kW
Samochód wart swojej ceny, nabyłem auto które było zaniedbane, doprowadzone przez poprzedniego uzytkownika do stanu totalnej nieuzyteczności ale nie bite i miało orginalny przebieg 100tyś. Trzy miesiące trwały moje starania o doprowadzenie do stanu używalności, udało mi sie i do tej pory cieszę sie
~olszewsky
Sedan 2.0 133KM 98kW
Mam ten samochód już 5 lat (od nowości) naprawde żadnych zastrzeżeń!! no był problem tylko z układem wydechowym poprostu urwał sie ale był jeszcze na gwarancji i zrobili za friko więc nie narzekam a pozatym nic a nic - SUPER autko... no za te pieniądze takiego luxu nie znajdziesz nigdzie!!!!!!
~ALBI
Sedan 2.0 133KM 98kW
Generalnie bradzo solidny samochod.Moglby tylko bagaznik byc troche wiekszy ale ... taki jego urok.Do tego dochodzi lady design, porzadne oswietlenie i pare innych elementow ktore tworza z tego samochodu wart wydanych stosunkowo nieduzych pieniedzy.Pozdrawiam wszystkich leganzowichow ;)
~vegakot@poczta.fm
Sedan 2.0 133KM 98kW
w dalszym ciągu uważam Leganzę za dobre prawie luksusowe auto za małe pieniądze. Jak się dba i nie przesadza w jeżdzie to radość z posiadanego auta, a nie chwaląc się w ostatnim dzięsięcioeciu miałem ich 6, różnych marek.Jak nic się skrajnie nie zmieni to Leganza będzie samochodem który mam najdłużej.
~grigori
Sedan 2.0 133KM 98kW
daewoo leganza 2.0 cdx z automatem - duze, wygodne, dobrze wyposazone i za rozsadne pieniadze, bez problemow mozna kupic samochod krajowy, bezwypadkowy i nawet od pierwszego wlasciciela, nawet zabezpieczenie antykorozyjne jest super, 10 zim i jeszcze zadnych wypryskow
~Traper-Podhale
Sedan 2.0 133KM 98kW
Jazda tym samochodem sprawia wiele przyjemności, duże gabaryty i miękie zawieszenie niwelują niedoskonałości naszych dróg.Po długiej podróży człowiek nie jest zmęczony.Poza tym strefy zgniotu ,wzmacniane drzwi długa maska zapewnia bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom.
~zinger@gazeta.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Nalezy sie 4,5. Doskonaly stosunek ceny do jakosci, komfortu itp. Jak dla mnie troche za slaby silnik i za miekkie zawieszenie, ale da sie wytrzymac. To nie jest auto do scigania tylko do wygodnego przemieszczania sie, chociaz 200 pojdzie jak trzeba. Generalnie polecam.
~ostol@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Ogólnie samochód godny swojej ceny i klasy. Wykazuje małe niedociągnięcia, ale jak na koreańca to OK!!! Mógłby być dokładniej złożony i dopracowany. Myślę że kokurencja w tej cenie jej nie dorównuje, a w tej klasie jest poprostu zbyt droga aby mogła z nią konkurować.