Lista ocen Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 (144) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xyz
Sedan 2.0 133KM 98kW
doskonaly woz, ladny, przestronny, niezawodny, TANI, najlepsze daewoo, warto kupic, polecam, w cenie duzooo starszego golfa z zerowym wyposazeniem, warto przemyslec zakup
~kriiiss
Sedan 2.0 133KM 98kW
auto sprawia wrażenie myślałem że koreańcy żę lipa żegnajcie zardzewiałe ople i awaryjne fordy miałem już wszystko ale to auto zwala z nóg następna będzie ewanda
~mendofon@vp.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
po przejechaniu 20tys. km. w pół roku samochód uważamy za bardzo dobry, choć miał przekręcany licznik w "uczciwym" komisie... Żona go kocha, chcemy dokupić drugi do pary:))))))
~stanislaw.wasilewski@atom-polska.com.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Zdecydowanie lepszy, niż się spoeziewałem. 15 litrów w mieście to m.in. rezultat maksymalnego wykorzystywania mocy. Gdyby tylko jeszcze dało się słuchać muzyki w czasie jazdy.
~wojtas2003@yahoo.com
Sedan 2.0 133KM 98kW
ogolnie rzecz biorac za takie pieniadze samochod tej klasy jest dobry , wygodny, niezawodny tylko to wysokie spalanie podczas jazdy miejskiej mogloby byc nizsze... ale jest to automat.
~Artur
Sedan 2.0 133KM 98kW
Jako drugi wlasciciel auta, o ktore poprzedni wlasciciel dbal, nie mam naprawde do czego sie przyczepic. Relacja jakosc/cena jest moim zdaniem bardzo korzystna.
~makro@hoga.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
OK - naprawde dobre auto, nie ma sie co czepiac, auto tanie w eksploatacji, troszeczke za duzo pali - ale ja mam instalację gazowa na której przejechałem już 120 tys. km i jest OK.
~robmat@go2.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Auto spisuje sie swietnie, ładny klasyczny design, mam pełną opcje (de Lux) i nic wiecej nie potrzeba :). Komfort jazdy i przebywania w aucie. Nawet korki nie są tak uciążliwe.
~Marco
Sedan 2.0 133KM 98kW
Ogóle auto samo w sobie jest świetne. Jednak ciągłe i drogie usterki silnika związane z padającą co 70 tyś km uszczelką pod głowicą przekreślają go.
Dziennik kosztów dla Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW
11,8
~Luk44.PL
Sedan 2.0 133KM 98kW
Podejrzewam że leganza miała by inne logo bmw albo audi lub VW i tyle tylko kosztowała to każdy by ją chciał a że to daewwo to każdy się zastanawia