Lista ocen Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 (144) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~z.nak@wp.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Auto, które robi wrażenie. Niepowtarzalna stylistyka i klasa. Jazda jest prawdziwą przyjemnością, pod warunkiem respektowania zasad prawidłowej eksploatacji (przeglądy, wymiany części eksploatacyjnych). Należy jednak mieć określone zasoby finansowe, aby jego uposiadanie było przyjemnością. Oszczędzanie na właściwych częściach, terminowych przeglądach się mści. Mimo, że jeżdżę niezłymi samochodami (np. służbowa Avensis) posiadanie Leganzy...
~ozetec@data.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
wszystko ok, troche za miekkie zawieszenie, no i po 5ciu latach tlumik do wymiany (przerdzewial - tzn jego sama koncowka w miejscu gdzie fabrycznie nakladana byla nakladka - taki bajer zeby ladniej wygladalo) poza tym wszystko ok, zero usterek od 5ciu lat. 90tys. km przejechane tylko za koszt paliwa. polecam auto, chociaz ja mialem od nowosci.. jak spisze sie uzywane tego nie wiem, zalezy kto jak o auto dbal (przebieg itp.)
~Seba
Sedan 2.0 133KM 98kW
Cóż mogę powiedzieć, samochód godny polecenia wrogom. Obiecałem sobi że nigdy nie kupie juz wynlazka. Posprzedaży Leganzy kupiłem Omegę B 94r. i nie chcę innego auta. Nawiasem mówiąc to Leganza miła być konkurencją dla Omegi, ale trochę im nie wyszło. Reasumując nie polecam jej nikomu tragicznie drogi części (brak zaminników), słaba jkaośc wykonania i po 100tys. mnóstwo awari mniejszego i większego kalibru.
~jazzz@tlen.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Mam ten samochód dopiero od końca lutego, przejechałem nim już ok. 6 tyś km. Po zakupie wymieniłem standartowo olej, wszystkie filtry, pasek rozrządu + rolki i napinacz, pasek klinowy, klocki hamulcowe. Założyłem instalację LPG i nie narzekam. Komfortowy samochód z "bajerami" typu skóra, zmieniarka CD, klimatronic, ABS, TCS itp. za rozsądną cenę. Jak na razie z całą odpowiedzialnością polecam :-) Co będzie dalej - zobaczymy.
~leszek
Sedan 2.0 133KM 98kW
Jeżdze 5 letnia leganza. samochód sprawuje sie dobrze. Jstem drugim właścicielem i zaraz po kupnie pojechałem na stacje obsługi sprawdzic amortyzatory. Byłem przekonany, że sa juz zuzyte (po 3latach) tak nim bujało. okazało sie ze wszytko jest ok. aż do dzisiaj po następnym przglądzie. powiedziano mi, że zawieszenie jest miękkie. Teraz sie juz przyzwyczaiłem. Wczesniej jeździłem Fiatem Brava i zawiesz. było twardsze.
~lkoz@ghnet.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Leganza z przebiegiem 132 tys. wymieniłem tylko 2xrozrząd, tłumiki po 126 tys. tarcze,i klocki, wygodny samochód i niezawodny nigdy nic w drodze się nie działo.Zużycie na trasie ca 8,5 l benzyny lub ca 10 l. gazu. Bardzo dobrze trzyma się w zakrętach /kontrola trakcji/.Zawieszenie i amortyzatory bez zarzutu po tak dużym przebiegu po naszych drogach. Jedyną wadą jest dość głośna praca silnika.
~kukideloro@autograf.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
zmieniam Leganzę na inny pojazd może bardziej markowy ze względu na ostatnią historię ze skrzynią na słowacji.Jeśli podabna sytuacja spotka kogoś(czgo nie życzę-warto mieć wykupione na wyjazd auto-casco)we Włoszech albo we Francji to gdzie dorwać serwis Daewoo? Laweta i do Polski-a koszta powiedzą za siebie.Jedynie wygoda nadaje Leganzie swoisty smak!
~bbiek@op.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
W serwisie poznałem wszystkich. Mechanicy mi współczuli. Kierownictwo na mój widok uciekało i kazali mówić, że ich nie ma i nie wiedzą kiedy będą. Przedstawiciel Daewoo proponował w pewnym momencie wymianę auta na nowe ale chciał za to łapówkę. DAEWOO to SYF, TRAGEDIA I NIEPOROZUMIENIE. Współczuję serdecznie wszystkim, którzy mają to cudo.
~Łukasz
Sedan 2.0 133KM 98kW
W Polsce się przyjęło że niemieckie samochody są najlepsze. Ponad 80% niemieckich samochodów jeżdżących po naszych drogach to są samochody bite. Dlatego lepiej w tej cenie kupić Deawoo nisz „najlepszy samochód niemiecki” . Ja osobiście posiadam Leganze i jeśli wejdzie do sprzedaży w Polsce Evanda to na pewno ją kupię!!!
~kukideloro@onet.eu
Sedan 2.0 133KM 98kW
No tu juz jest inaczej-moze trafilem an felerny model,jak pisalem we wczesniejszych moich wypowiedziach o Leganzie dodam ze,jak na swoja klase to dobre auto,wygodne.Gdyby nie sytuacja na Slowacji ze skrzynia byloby O.K. Skoda ze nie ma serwisów daewoo w europie.Zamienilem ten Leganze na Audi A6-teraz czuje wiatr we wlosach