Lista ocen Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 (144) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bibok@wp.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Przestronny, bardzo wygodny samochód. Dobrze przyspiesza, jak na swoje gabaryty. Raczej nie rzuca się w oczy (dla mnie to zaleta) i zaskakuje komfortem.
~bogdan
Sedan 2.0 133KM 98kW
Naprawdę doskonały samochód.Komfortowy, bardzo dużo miejsca i wygodny. Za taką cenę i z tym wyposażeniem !!! Ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę - nie kradną
~Dorian32@wp.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Za takie pieniądze lepszego nie znalazłem.Komfort, wygoda, bezpieczeństwo. 6 lat i żadnych poważnych awarii. Choć hamulce mogłyby być troszke lepsze :-)
~Kevio
Sedan 2.0 133KM 98kW
Mam ten samochód od 1997 roku i nie narzekam. Jedynie mam za słaby silnik jak na ten wóz.Samochód nie jest najnowsze, ale dla nie wymagających wystarczy. ;-]
~Makarena
Sedan 2.0 133KM 98kW
3 lata gwaracji !!!! Przeglady oleje wszystko za free !!! Po gwarancji zero usterek !!!! NIEMA drugiego takiego auta w takiej cenie ....
~Jacek
Sedan 2.0 133KM 98kW
kiedyś to był bardzo ciekawy samochód, bogate wyposażenie za niewielką cenę, duża przyjemność z jazdy, rzadko się psuje, ciągle może się podobać
~miro
Sedan 2.0 133KM 98kW
dobre auto na dalekie podróże, bez problemów i zmęczenia mozna zrobić trasę ponad 1000 km dziennie, świtnie pokonuje krete ,górskie trasy
~Wojtek
Sedan 2.0 133KM 98kW
Szkoda, że nie są dostępne nowe, lub następca (Evanda?) wyjątkowy samochód jak na tą cenę, a w dodatku nie jest częstym celem złodzieji
~sławek
Sedan 2.0 133KM 98kW
Całkiem niezłe auto, trochę słabo wyciszone,pękająca deska rozdzielcza od słońca po przesiadce z lanosa oczekiwałem więcej...
~Calleb
Sedan 2.0 133KM 98kW
Dla mnie idealnie. Podobają mi się takie auta, o takim kształęcie (wewnątrz i zewnątrz) i z takim wyposażeniem.