Lista ocen Daewoo Matiz (587) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 678 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~t.mal
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Na trasie nie mierzyłem jeszcze bo mam go dopiero od miesiąca, ale w mieści za dużo żre, 9,6 l/100km to zbyt dużo. Wybieram się do serwisu, niech go sprawdzą na kompie.
~martinomartini
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Całkiem ok, chociaż to współczesny maluszek to jak sie przydusi to do 7 litrów spali. W trasie przy jednostajnej jeździe ok. 5,5l. Części niedrogie. Mówie o nowych.
~Majkel_Dżekson
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Ceny przeglądów - przeciętne, niemniej trzeba je robić często (co 10 000) + dodatkowe drobne naprawy które zniechęcają do auta. Zużycie jak na tą klasę dość wysokie.
~koni00
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Części tanie poza ASO!! Na siedem lat jedyna niespodzianka to awaria alternatora. Przeglądy co 10 tyś km to trochę często w obecnie produkowanych samochodach.
~siudamarcin@wp.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Gdyby to był paliwożerny smok , to już dawno bym go " zagazował " pro ekologicznie . Ceny napraw ? Jakich napraw ? :-) Przez 6 lat nic nie musiałem naprawiać .
~ArekWie
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Pali mało z Wrocławia do Malborka tj. 450km spalił mi zaledwie 4,9l na 100km jechałem spokojnie w granicach 90-100 km/h. Maksymalnie spalił mi 5,9l przy ciężkim pedale gazu.
~romario07
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Tak male auto a żre paliwa że hoho. Poprzednio mialem Suzuki Maruti które miało praktycznie te same osiągi jeśli chodzi o szybkość i przyspieszenie a spalało o 1,5 litra mniej.
~Wojtek
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
B. niski koszt przeglądów i materiałów eksploatacyjnych. Niski koszt ubezpieczenia. Zużycie paliwa do przyjęcia. Powyżej 100km/h zużycie paliwa wyraźnie wzrasta.
~Krzysiek - Lublin
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
po miescie mało pali, a trasa to juz naprawde przegięcie - wracając z Gdańska do Lublina spalił srednio 4,03 litra na stówke. jazda jednostajna, na piateczce ok 100 na godzine.
~CHarliE
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Powiem tak. Nie jest źle ale jak na takie auto to troche za dużo pali benzyny, mój 6,5l. Mam auto od niedawna kupiłem je włąśnie dlatego bo jest prawie bezawaryjne.