Lista ocen Daewoo Matiz 0.8 i 51KM 38kW 1997-2004 (529) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 688 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kkk
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Mam wersję van więc nie wiem jak jest z tyłu. Z przodu przez kratkę ograniczony zakres regulacji foteli. Dla osób do 175cm wystarczy ;)
~polskias
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jeżeli obok nie masz grubasa to wszystko w porządku.Problem pojawia się wraz z tym grubasem. A to zapinanie pasów , a to zmiana biegów. Makabra!!!!!!
~Marian
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Dla 2 osób rewelacja. Odsunięte fotele dają naprawde sporo miejsca jak na tak mały samochód, niestety z tyłu nie jest już wtedy różowo. Bagażnik malutki.
~niezadowolony
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
w kabinie miejsca nie bylo malo bagaznik mial chyba ze 120 litrow ale pop zlozeniu asymetrycznie dzielonej kanapy przewiozlem nim naprawde duzo rzeczy
~pawelek
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak to w małym samochodziku, ciasno, szczegónie kiepska jest szerokość na przednich fotelach - chyba po 126p i Tico najmniejsza na rynku. Plus za 5 drzwi.
~Adam
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak na takie małe autko sporo miejsca dla kierowcy i pasazerów.Jazda w 5 osób na wiekszy dystans to juz pomyłka.Ale tak jest w kazdym samochodzie :)
~Niedźwiedź
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
biorac pod uwagę rozmiary auta jest wyjątkowo pojemne (co prawda jeździłem vanem, ale miałem tezż okazję usiąść z tyłu wersji cywilnej)
~krzysw
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
jak na taki mały - rewelacja, nie wierzy ktos? - proponuje po jezdzie w Matim przesiąść sie do Seicento, Pandy, Saxo, albo innego... klaustrofobia murowana
~J@ck
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Nie jechałem na tylnej kanapie ale córka nie skarzy sie to chyba dobrze, z przodu pasażer ma dużo miejsca moze swobodnie wyciągnąć nogi.
~Goodi
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Zadziwiająco dużo miejsca. Na nogi i nad głową. Tylko trochę wąsko. Z tyłu też sporo miejsca można wygodnie jechać na dalsze trasy. Zdecytowanie dla 4 osób.