Lista ocen Daewoo Matiz 0.8 i 51KM 38kW 1997-2004 (529) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 688 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Uzytkownik
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Z przodu nawet dobrze , z tyłu bez komentarza . Siedzenia tragiczne - przód ( za krótkie siedziska ) tył - niewygodne i nie wyprofilowane oparcia . Samochód tylko na zakupy .
~Janusz z Wrocławia
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak na tą klasę auta przestrzeni dla pasażerów nie brakuje. Np: na tylnim siedzieniu mieści się mój syn (190 cm wzrostu!). Dobrze rozwiązano rozkładanie tylnich siedzeń.
~Janger
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jeśli chodzi o miejsce na nogi to jest ok. Gdy chcę wrzucić 5 to przeszkadza kolano pasażera, który siedzi obok mnie, a jak ktoś jest większej tuszy to lepiej 5 nie używać.
~ArekWie
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Przy tak małych gabarytach auta wygospodarowanie tyle miejsca dla kierowcy i pasarzerów jest poprostu wyśmienite. Siedząc w srodku ma sie wrażenie ze siedzi sie w aucie o klase wyżej.
~Michał D.
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Dla kierowcy ok. Pod warunkiem że nie ma 2m wzrostu. Psażerowie z tyłu mają mało miejsca na nogi. Zbyt pionowe ułożenie ciała w casie jazdy przez co w dłuższą trasę niewygodnie.
~micek81@o2.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
nie wiem jak u pasazerow, ale u kierowcy jest bardzo dobrze jak na tej klasy auto. Nad głową mnustwo miejsca, na nogi duzo miejsca, siedzenia sa calkiem wygodne, nic mu ne brakuje
~K.Skórski
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Miejsca na nogi nie mniej niż w dużo większej (z zewnątrz) Fabii. Natomiast trochę wąsko. Pasażer z przodu powinien trzymać kolana złączone, z drobnymi wyjątkami ;)
~Maciej
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Wystarczająco miejsca z przodu i zadziwiająco dużo miejsca z tyłu, jak na tak małe autko. Aczkolwiek fotele z przodu są krótkie, z tyłu kanapa raczej mało komfortowa.
~Wojtek
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak na te wymiary autka - zdecydowanie lepiej niż kolega fiat. Z przodu dla osób średniego wzrostu OK, z tyłu podobnie - pod warunkiem, że fotel nie jest cofnięty do końca
Dziennik kosztów dla Daewoo Matiz 0.8 i 51KM 38kW
6,6
7,7
~iwona
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
jak na tak maly miejski samochodzik przestrzeni jest bardzo duzo. naprawde jestem pozytywnie zaskoczona!! z dobrym komfortem moga podrozowac 4 osoby. z tylu duzo miejsca na nogi.