Lista ocen Daewoo Matiz 0.8 i 51KM 38kW 1997-2004 (529) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 688 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MATIZ-74
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Miejsca z przodu jest dostatek.Z tylu mysle,ze przy dwoch osobach tez nie jest zle a w przypadku trzech osob na tylnej kanapie miejsce sie kurczy i dluzsza jazda na pewno jest dla nich meczaca...
~andlidz
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
sporo miejsca ale mógłby być o 20 cm szerszy, tedy byłoby super.w porównaniu z innymi autkami zaskakuje dodatnio ilością miejsca ( z zewnątrz wydaje się być ciasny)przyjemne rozczarowanie po wejściu do środka
~Barone
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu, nawet jaka ja (wzrost 186 cm) siedzę z przodu i fotel trochę przesunę do tyłu to i tak pasażer za mną ma sporo miejsca. Dużo miejsca jest także nad głową.
~AGO
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Wbrew pozorom, pojemne auto. Przewoziłem nim materac 160cm na 200cm oczywiście zwinięty, w 2 osoby z zamkniętym bagażnikiem. Wiele zadziwiających rzeczy przewoziło się autem ;)
~arix3
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Kierownica na dobrej wysokości. Jak na tak małe auto, wydaje mi się, żę w środku jest w miarę dużo miejsca. 4 osoby spokojnie mogą w nim jeżdzić nie gniotąc się.
~majkel
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
w porownaniu z konkurencja bardzo dobrze, 5 drzwi wysoki, z przodu miejsa jak w kazdym innym samochodzie, z tylu na epwno lepiej niz w jakis 2 drzwiowych autkach
~Ferdas
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Z tym bywa różnie, w przodzie jest raczej wygodnie, gorzej z tyłem. Podróżowanie w 5 osób nawet na krótkie trasy jest uciążliwe. W tyle trochę mało miejsca na nogi.
~VIOLATOR
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Dwie osoby dorosle bez problemow mieszcza sie z przodu,miejsca na nogi sporo.Z tylu rowniez zmiescily sie 3 osoby dorosle , wiecej miejsca niz np w nowej pandzie ktora jechalem.
~pea
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
W sumie jak na auto tej klasy to całkiem pojemny. Do bagażnika nic nie wejdzie poza szkolnym tornistrem, pasażerowie z tyłu też mogą się gnieść. Z przodu całkiem sporo miejsca
~Paweł Rojewski
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak na takie małe autko z przodu jest dość sporo miejsca, z tyłu nie siedziałem ale nie słyszałem jakiś większych narzekań :). Dwie dorosłe osoby spokojnie sobie mogą usiąść :)