Lista ocen Daewoo Matiz 0.8 i 51KM 38kW 1997-2004 (529) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 688 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek M
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak na taki mały samochód miejsca jest bardzo dużo. Na upartego 4 osoby mogą zabrać się na wycieczkę i nie potrzebować rehabilitacji po jej zakończeniu. Bagażnik mały, ale na zakupy w markecie wystarczy.
~lars
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
dla samego kierowcy - doskonale. kierowca + pasażer - troszkę gorzej. jechać w piątkę w matizie to abstrakcja, ale ja nigdy z tyłu nie siedziałem, więc trudno mi powiedzieć coś na ten temat ;)
~jano
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Osoby większych rozmiarów (miśki,karki) mogą być osobami mającymi dwa zimne łokcie w tym \"dyliżansie\". Z tyłu auta wyżsi pasażerowie muszą uważać aby przy zadziałaniu amortyzatorów nie uderzyć głową w dach.
~Krystian
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Dla 2 osób się nadaje. Jeśli siedzi w nim 5 osób to naprawdę jest ciężko.. Po złożeniu tylnej kanapy otrzymujemy naprawdę spory bagażnik (w matizie udało mi się przewieźć sporych rozmiarów kabinę prysznicową)
~M.T.
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Przestrzeni dla kierowcy jest dość, mam 182 cm wzrostu i 90 kg wagi przy takiej masie nie odczuwam jakiegoś dyskonfortu. Na tylnej kanapie jest troszeczkę ciaśniej ale w tej kategori to i tak zadowala.
~lapa19730@op.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Z przodu miejsca na nogi jest wystarczająco , wysokim kierowcom moze brakować jedynie miejsca nad głową. Z tylu katastrofa miejsca na nogi jezeli kierowca jest wysoki brak. Mogą tam podróżować jedynie dzieci
~Piotr
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Dałem >doskonale< bo na prawdę, żaden samochód tych rozmiarów nie oferuje w środku tyle miejsca i nie daje takiego poczucia \\\"wielkości\\\" jak Matiz. Odśrodka jest większy jak z zewnątrz.
~bike2@wp.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Z przodu dość jak na auto liczące 3,5 metra jednak wąskie nadwozie daje znać o sobie. Mam 192 cm i w trasie do 400 km do zniesienia. Z tyłu miejsca wystarczająco tylko dla dzieci lub mój rower.
~macius@list.ru
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Powiedziałbym, że nawet więcej miejsca niż w pandzie - zwłaszcza z tyłu. Mógłby być odrobinę szarszy, daleko wysunięta przednia szyba daje wrażenie przestronności autka). Bagażnik na zakupy wystarczający.
~gitarnick
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak na auto tej wielkosci jest super. Ja nie jestem wysoki, ale widzialem juz ludzi majacych 2m wzrostu i nie narzekali. Ciasno tylko na boki. Stylu tez duzo miejsca na nogi, no ale wszystko kosztem bagaznika