Lista ocen Daewoo Matiz 0.8 i 51KM 38kW 1997-2004 (529) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 688 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mathew31307
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Mały samochód, ale problemów ze znalezieniem miejsca z przodu nie miałem. Nad głową jest go wystarczająco nawet dla dość wysokich osób. Problemem może być jednak zarówno szerokość samochodu jak i ilość miejsca na nogi na tylnej kanapie.
~adamzajecki92@wp.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Sporo miejsca dla kierowcy(mam 2m wzrostu) i mieszcze sie bez trudu pasazerowie z tylu takze(w ich opinii jest tam wiecej miejsca niz np. w Clio II).Z przodu idzie spokojnie wyciagnac nogi do samego konca i jeszcze jest luz(testowane na miejscu pasazera).
~Marko
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Kierowca i pasażer z przodu mają dużo miejsca, fotele można daleko odsunąć do tyło, jest miejsce na nogi, a odsunięta przednia szyba tylko zwiększa wrażenie przestrzeni. Z tyłu jest już gorzej, ale dzieci czy osoby mniejszej postury nie mogą narzekać.
~ROBIN
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Ciasno, fotele krótkie, siedzi się jak na taborecie. Na krótkich trasach spokojnie wystarcza, ale wysoka osoba za kierownicą jadąca ponad 100km poczuje zmęczenie jazdą. Panadto samochód całkiem pakowny i wbrew pozorom bardzo funkcjonalny.
~Adek
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Mam 182 cm wzrostu i ważę 120 kg- miejsca z przodu mam wystarczająco pasażer obok też. Siedzenia powinny być troszkę dłuższe oparcie OK. Dwie osoby z tyłu nigdy nie żaliły się na brak miejsca. Trzy osoby dorosłe na tyle to lekka przesada.
~Piotr3k
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Mam 195 cm wzrostu i się mieszczę. Trochę ciasno jest jak pasażer obok się rozsiądzie za wygodnie i jest problem z wrzucaniem biegów. Z tyłu jako pasażer Matiza nie siedziałem, ale chyba znośnie bo każdy chwali, że sporo miejsca jak na takie auto.
~polpoz36
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
mam 180 cm i nie mam żadnych problemów z wygodnym siedzeniem, przestrzeń za mną tez dośc duża- żona siada bez problemu, dla 120 ilogramowego teścia musze się troche podsunąć, kumpel mający 186 cm stwierdził, że z tyłu ona ma więcej miejsca niż w Peugeocie 206
~Skalarpl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
REWELACJA! Jak już wspomniałem, tu się siedzi, co nie męczy karku (nie trzeba cały czas nienaturalnie przytrzymywać głowy w nienaturalnej pozycji jak w \'plaskaczach\'. Miejsca dla kierowcy jak i pasażera jest okay. Z tyłu również nie ma problemu.
~Su Forester
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
To było największe zaskoczenie, bo autko z zewnątrz nie wygląda na takie przestronne. Mam 183cm, długie nogi i fotel kierowcy cofnięty na maksa jest dla mnie akurat. Cztery osoby się nie gniotą. Piąta się średnio gniecie. Sześć osób gniecie się bardzo.
~adi15527@o2.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Zadziwia ilość miejsca z przodu jak na tak małe auta. Mam 1,88 m wzrostu i po odsunięciu fotela maksymalnie jeździ mi się komfortowo, a przesiadłem się ze znacznie większego auta. Również z tyłu 2 dorosłe osoby usadowią się bez problemów.