Lista ocen Daewoo Matiz 0.8 i 51KM 38kW 1997-2004 (529) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 688 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adrian20071991
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Tu całkiem dobrze. Rozmiary samochodu nie pozwalają na więcej, jednak mam wrażenie że konstruktorzy, mimo mocno ograniczonego pola manewru, zadbali o miejsce na nogi. Fotele trochę za wąskie, z tyłu sporo miejsca na nogi.
~mj-mvp
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Ciasno ale nie tragicznie... Za kierowcą 185 cm wzrostu może usiąść kolejna osoba ok 183 cm wzrostu i jest obojgu dobrze... Siedziałem w większych autach klasy B gdzie z przodu było co prawda lepiej ale z tyłu znacznie gorzej...
~Darek
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Tutaj miłe zaskoczenie. Pomimo tego że samochód jest mały jednak miejsca w środku nie brakuje. Jadąc lanosem odniosłem wrażenie że matizek ma z przodu więcej przestrzeni. Cztery dorosłe osoby mogą wygodnie tym samochodem podróżować.
~Vincent
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Pomimo niewielkich rozmiarów auta wewnątrz jest zaskakująco sporo miejsca. Problem mogą mieć jedynie osoby puszyste, wtedy wrzucanie biegów może stanowić problem :) Przeciętny użytkownik powinien czuć się dobrze :)
~Janusz
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jest sporo miejsca biorąc pod uwagę wymiary auta. Na tylne siedzenie mieści się mój syn (197 cm wzrostu). Fotele dosyć wygodne i w miarę trwałe, jednak za krótkie siedziska przodu. Tylne siedzenia składają się tworząc płaską podłogę.
~Incoguto.
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak na takie auto rewelacja z przodu i z tyłu, jeździliśmu w 6 rosłych osób po 30km. Spoko. Foteliki wygodne-nietrwałe i bardzo malutkie takie dla przedszkolaka koreańczyka. Kot dachowiec czułby się znośnie....
~Zioom
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Bardzo dobrze rozplanowane autko. Mam 188- 189 cm wzrostu i jak siedze na miejscu kolegi co ma 176 cm to jest mi tez wygodnie, ale ciaśniej. Z tyłu dużo miejsca nawet jak sie w 5 jedzie tyle ze z osobami o przecietnej wadze.
~świrniety śrólik
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak na tak mały samochód jest on bardzo pojemny, jeżdziłem nim w miarę wygonie (+190 wzrostu) i kierowca i pasażerowie mają dość wygodnie, jechałem kiedyś nim nad morze (600km) w 4 osoby dorosłe, 5-letnie dziecko i bagaż i dało rade
~roburro@interia.pl na forum Matiza mam nick Ptok
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Przez daleko usytuowaną przednią szybe ma się wrażenie siedzenia w większym samochodzie.Z przodu i z tyłu można siedzieć wygodnie, odległość do dachu zadowoli wysokich pasażerów...Matiz jest wąski, co szczególnie odczuwa się zimą :)
Dziennik kosztów dla Daewoo Matiz 0.8 i 51KM 38kW
6,6
7,7
~Lechus
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jestem wysoki jeżdżę z fotelem odsuniętym maksymalnie do tyłu, dlatego pasażer który siedzi za mną ma bardzo mało miejsca na nogi. Wygoda dla kierowcy super, samochód jest wysoki, siedzi się w nim wysoko.