Lista ocen Daewoo Matiz 0.8 i 51KM 38kW 1997-2004 (529) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 688 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hans74@o2.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
ocena za miejsce z przodu...mam 190 cm wzrostu i miejsca więcej dla kierowcy jak w corsie:) FIAT Panda daleko z tyłu ze swoja środkową konsolą,,,,Tył wiadomo KAPA..bagażnik lilipuci,,ale taka cecha wszystkich małych autek..jak się komuś nie podoba przestrzeń bagażowa niech sobie sprawi \\\"Żuka\\\"
~Nie chcem ale muszem.
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak na takie auto miejsca jest zaskakująco dużo. Fotele są stworzone dla pigmejów lub przedszkolaków, chociarz w miarę wygodne, zagłówki służą tylko do tego, żeby w czasie stłuczki złamać kręgosłup szyjny, bagażnik jest malusieńki, drzwi z przodu otwierają się szeroko natomiast z tyłu za mało.
~Sławo
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
małe auto i tyle, ale jak na swoje właściwości bije na głowe wszystko co ma dwie pary drzwi...żadne polówki, seicenta itp. problemy są 2: za mało otwierają się tylne drzwi, i nie ma mechanizmu utrzymującego otwarte drzwi w zadanej pozycji; z zakupami gdy auto stoi na nierówności jest makabra.
~ned
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak na tak mały samochód to przestrzeń oferowana dla kierowcy i pasazera siedzacego z przodu to rewelacja, osoby, które pierwszy raz wsiadały do mojego Matiza mówiły, ze siedzi sie jak w wanie. Pasażerowie tylnych siedzeń o wzroście do ok. 180 cm równiez nie poinni narzekać. Jednym słowem super.
~DAMI
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak na tej wielkości auto naprawdę doskonale.Nawet nieco wąskie nadwozie pomijam.Trasa 500 km w jeden dzień nie męczy,fotele wygodne,ale z tyłu trzem osobom będzie ciasno.Bagażnik niewielki-ale trzeba zaakceptować go.Plastiki niezależnie od wersji są podatne na zadrapania.
~renegat
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Duzy plus auta. Nawet w 4 osoby jest dosyc wygodnie. Jak na takie male auto naprawde niezle. Jedyne co to mogloby byc troche szersze. Ma sie wraznenie jakby sie siedzialo w vanie. Niestety male fotele zaprojektowane dla niskich azjatow, ale da sie przezyc nawet w dlugich trasach.
~andi
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Wprawdzie sprzedałem mojego matrixa miesiąc temu, ale jeździłem nim przez 8 lat i jako kierowca nie narzekałem, gorzej dzieci z tyłu - na rodzinę 4 osoby plus piesek za małe auto. Jak jeździłem sam to ekstra, no i w sumie nie było rzeczy której bym nie przewiózł tym autem
~Lech
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Każdy kto wsiądzie jest pozytywnie zaskoczony. Z przodu zmieści się każdy, fotele można bardzo mocno odsunąć, z tyłu wtedy wiele miejsca nie zostanie, ale cudów nie ma. 4 osoby 180 cm pomieszczą się wręcz komfortowo. Maksymalnie weszło 7... ( w tym w bagażniku :)
~Thomasso
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Tu dałem maksymalną ocene, gdyż uważam że przy długości samochodu 3,5 metra uzyskano maksimum przestrzeni. Czwórka dorosłych podróżuje bez ścisku a i przestrzeń na nogi i nad głowami jest wystarczająca. Ten wizerunek psuje jednak mikroskopijny bagażniczek...dlatego tu dam minusik.
~wk@lubliniec.win.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak na tę klasę całkiem nieźle. Powierzchnia dla pasażerów z tyłu chyba najlepsza w swojej klasie. Bagażnik...bardzo mały - polecam wersję z dzielonym opraciem tylnego siedzenia. W dłuższych podróżach dają się we znaki krótkie siedziska siedzeń oraz ich słabe wyprofilowanie.