Lista ocen Daihatsu (566)

~JenoT
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Nietuzinkowe,małe i półsportowe autko o ciekawej stylistyce i SUPER JAKOŚCI. Zdecydowałem się, że wracając do Polski na wiosnę,przywiozę je tutaj sobie,choć początkowo miałem je sprzedać z uwagi na brak serwisu Daihatsu w kraju. Teraz wiem,że każdy mechanik wymieni mi olej i części eksploatacyjne,bo o naprawach nie ma nawet co gadać.
~Szymon
Daihatsu Sirion II
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Samochód pozytywnie mnie zaskoczył ilością miejsca w środku i silnikiem. Czuć, że to nie drogie auto, ale solidnie zmontowane. Ma kilka swoich wad, ale w ogólnym rozrachunku jest bardzo godny polecenia.
4,1
~krzysiek0433
Daihatsu Charade G200
Hatchback 1.5 i 16V SX 75KM 55kW
Mysle ze jest to dobry samochod, a na poczatku przy kupnie troche sie obawialem nietypowosci marki, balem sie o czesci zamienne lecz jak sie okazalo nie sa takie potrzebne:) Wszystko jest trwałe i jakościowo dobre. A czesci jezeli juz to sa dostepne w sklepach z czesciami do japonczykow
~MoTo
Daihatsu Cuore VI
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
Naprawde fajne male oszczedne dynamiczne pakowne auto ma tylko jedna wade,a mianowicie taka ze jest to Daihatsu
~Seba
Daihatsu Cuore II
Hatchback 0.8 44KM 32kW
Bardzo dobry trwały motor. Przejechałem niż ok 30 000 km i ani razu nie było z nim kłopotów. Nie bierze również oleju. (Silnik)
4,1
~Klient
Daihatsu Charade G200
Hatchback 1.3 i TS 84KM 62kW
Rewelacja niemal pod każdym względem! Bezawaryjny, ekonomiczny, tani - czego chcieć więcej? Można oczywiście narzekać na brak klimy, ale za te pieniądze nie kupimy nic lepszego. Można oczywiście kupić w tej cenie młodszy samochód z większą ilością bajer, ale jeżeli ktoś chce tylko wlewać paliwo i jechać to jest to samochód dla niego. Niektórzy mówią, że nigdy nie kupiliby używanego japończyka, ja mówię, że nigdy nie kupiłbym używanego...
~krzemolik
Daihatsu Trevis
Hatchback 5d 1.0 58KM 43kW
Ślicznie, nietuzinkowe auto. Jak na małe auto dość dobrze wyciszone. Doskonałe na miasto, ale jego pojemność w środku sprawia, że mieści się w nim więcej nić w niejednym aucie kompaktowym. Silnik radzi sobie dobrze, generalnie SUPER AUTO na podzespołach toyoty. Brak jakichkolwiek problemów z ewentualnymi częściami.
3,3
~TBWhite
Daihatsu Feroza
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Bardzo przyzwoity śilniczek - choć odrobinę za wysokie obroty w normalnej eksploatacji. (Silnik)
~D@miano
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Auto spełnia moje oczekiwania. Najważniejsze do mnie i mojej żony, która codziennie użytkuje YRV-kę to 5 drzwi więc bez problemu może zapakować dwójkę naszych dzieci. I najważniejsze - wyposażenie: klimatyzacja, ABS, 4 el. szyby, el. lusterka oraz 6! poduszek powietrznych. Poprzednim autem Nissanem Micrą jeździliśmy 8 lat. Uwielbiamy niezawodne małe japońce bo się nie psują. Duży plus za silniki na łańcuchu...
Dziennik kosztów dla Daihatsu
10,5
6,8
10,1
~Joki1
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Gdyby nie podatność na korozję byłby super. Dużo miejsca wewnątrz, doskonałe, neutralne prowadzenie, dynamiczna jazda. Bardzo twarde zawieszenie, porównywalne do prawdziwych sportowych aut, nie każdemu będzie odpowiadać.