Lista ocen Fiat 500 II Hatchback 3d (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maksymilian
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Tutaj muszę powiedzieć że jest bardzo dobrze , wcześniej miałem Volvo C30 2009 , z tyłu siedząc za osobą 1,85 nie było miejsca na nogi ( Volvo C30 ma 4,23 metra ! ) jednak siedząc w 500-tce za osobą 1,85 jest zdecydowanie lepiej . jednak w Volvo osoba powyżej 1,75 metra nie miała problemu żeby usiąść z tyłu jednak w 500-tce osoba 1,75 i wyżej z tyłu będzie miała problem wygodnie podróżować . Bagażnik idealny na weekend albo większe zakupy ....
~PaDRE
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
W 500ce jest naprawdę sporo miejsca, pomimo że to miejski samochód, nie widzę problemu żeby w dwie osoby + dziecko jechać nim na wakacje lub w dłuższą trasę - jest tam naprawdę dużo miejsca z przodu. Z tyłu zdarza mi się czasami jeździć ale z racji że mam 190cm wzrostu nie jest to najlepszy pomysł. Dach opada a ja zawadzam o niego głową, ale osoby trochę niższe nie będą miały z tym żadnego problemu, dla dzieci to już w ogóle frajda:) Bagażnik...
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Patrząc na to autko zzewnątrz ( przypominam 3,56 metra dla porównania Corsa C 3,82 metra ) . Bez problemu osoba która ma 2 metry usiądzie sprzodu ale za nią już napewno nikt ! Jednak jeśli kierowca ma koło 1,85 to z tyłu bez problemu osoba która ma 1,70 usiądzie . Dlaczego nie więcej , troche brakuje miejsca na głowe w drugim rzędzie . Bagażnik ze spokojem tak jak wspominałem na weekend dla Trzech osób , przeprowadzkę czy nawet wożenie paszy...
~Konduktor
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
To jest miniaturka auta, o przestrzeni dla osób wewnątrz można mówić tylko w żartach. To nie jest auto rodzinne ani dla mamy, która wozi choćby tylko dziecko. Auto ma homologację na 4 osoby ale umówmy się, to już mocno na zapas :) Wyjazd w podróż we czwórkę z choćby małymi bagażami oczywiście jest możliwa po dopięciu przyczepki. To auto może ciągnąć przyczepkę o maksymalnej masie bez hamulców do 400kg, zatem też nie za wielką :D
~robkrasz@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Samochód jest rejestrowany i przeznaczony dla czterech osób. To nie limuzyna typu Opel Omega - wiadomo. Ale miłe zaskoczenie: z przodu jest miejsca aż za dość, gdy jedzie się we dwójkę. Do tego się wysoko siedzi (jak kto lubi) trochę jak na krześle a i fotele dość wąskie siedziska na szerokość. Może jest to cecha obić skórzanych, które posiadam. Dostęp do tylnych siedzeń - wiadomo. Auto trzydrzwiowe. Kropka.
~brachu_
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
I tu również biorę pod uwagę małe gabaryty autka, więc nie można narzekać. Inżynierowie spisali się na medal. Ostatnio jechaliśmy z pasażerem na tylnej kanapie 330km i o dziwo nie narzekał. Z przodu jest bajka. A, jeszcze jedno - mam 192cm wzrostu i z tyłu niestety moja głowa już się nie mieści. Pasażer z tyłu wiąże się również z dość ograniczoną przestrzenią z przodu.
~Pozytywnie zaskoczony Fiatem
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Zaskakująco dużo miejsca dla kierowcy i na fotelu pasażera z przodu. Z tyłu nawet wysoka osoba usiądzie. W fotelu siedzi się dość wysoko, dla mnie dziwne uczucie ale jest wygodnie i widoczność jest bardzo dobra... Prawie nie istniejący bagażnik :) ale po złożeniu tylnych siedzień weszły 4 koła i prawie nic więcej :)
~Sławomir
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Z przodu dużo miejsca. Wielu znajomych jest pozytywnie zaskoczona przestrzenią z przodu i nad głowami. To nie jest auto rodzinne. Z tylu po miescie 2 osoby się zmieszczą. 5 gwiazdek w testach zderzeniowych NCAP i 7 poduszek robią wrażenie.
~empireatwar@wp.pl
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
NA dwie osoby idealne wszak to auto do miasta. w cztery na trasę też dało radę. Sam mam 200cm wzrostu a fotela wcale nie mam odsuniętego do samego końca. Bagażnik nieduży ale po złożeniu siedzeń rower wszedł :P
~Kasia
Hatchback 3d 1.4 100KM 74kW
Samochód w pełni przystosowany do dwóch osób. Ponieważ jest to małe auto wiadomo, że tylna kanapa jest krótko mówiąc - skromna. Ale kierowca ma dość miejsca na wygodne siedzenie i swobodne ruchy.
Fiat 500 II Hatchback 3d