Lista ocen Fiat 500 II Hatchback 3d (25) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PaDRE
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Do elementów stylizacyjnych 500ki należy goła blacha widoczna od środka. Stylizacyjnie jest to genialne, wnętrze dzięki temu zyskuje niepowtarzalny klimat...ale dla wyciszenia całości ma to raczej kiepskie skutki. Po przesiadce z mojego BMW mam często wrażenie że któreś drzwi są niedomknięte lub szyba uchylona...cytując klasyka "ten typ tak ma". Tyle tylko że w żaden sposób mnie osobiście to nie przeszkadza. Przy wyższych...
~robkrasz@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
W czasie jazdy słychać motor. Na pewno diesel. Warkotliwy ale nie natarczywy. Przyjemny dźwięk, gdy wchodzi na obroty. Niemęczący na trasie, można się przyzwyczaić. Poprzednio też dieslem przejechałem ponad 170tys km. Ogólnie nieźle. Gdy ktoś kupuje diesla musi się z tym warkotem liczyć. Zwłaszcza w małym aucie. Zalety diesla są gdzie indziej.
~Konduktor
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Przy silniku wysokoprężnym hałas jest niemiłosierny. Odczuwalny już przy ekonomicznej jeździe, a gdy chcemy auto rozpędzić lub w na drodze krajowej, przy większych prędkościach, bardzo wyraźnie słyszy się jak ten silniczek się męczy i woła o litość. Inne hałasy z zewnątrz też niestety dobiegają do wnętrza kabiny.
~empireatwar@wp.pl
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Na niskich obrotach cisza i spokój. Na wyszych atko wydaje charakterystyczne mruczenie co mi osoboiscie sie bardzo podoba. Trzeba sie przyzwyczaić do pracy przedniego zawieszenia gdyż na nierównościach typu studzienka zawieszenie ma swój charakterystyczny dzwięk. Tak samo jest w gradne punto.
~Maksymilian
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Nie ma co tutaj wymagać za dużo , Pięćsetka nie jest autem na trasy . Powyżej 140 km/h robi się nie przyjemny szum . Jednak z tego co wiem to mało kto będzie jeździł 500-tką z takimi prędkościami :D
~Pozytywnie zaskoczony Fiatem
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
W tym samochodzie nie ma miejsca na wyciszenie... Trzeba to polubić. Odgłos silnika, hamulcow, szmeru powietrza... na trasie jest hałas ale dobra muzyka z głośników pozwala zapomnieć o tej niedogodności
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Fizyki nie da się oszukać . Do prędkości 120 km/h jest w miarę komfortowo . Póżniej nie dość że jest powyżej 4000 obrotów na minutę to na dodatek zero aerodynamiki robi swoje .
~Sławomir
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Jest cicho, można rozmawiać i spokojnie słuchać muzyki. Po mieścia jedzie się zrelaksowanym. Ważny jest dobór opon, niektóre są hałaśliwe powyżej 100-120 km/h
~brachu_
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Przeważnie niewielkie autka są słabo wyciszone. Tu tak nie jest i całe szczęście, bo to nie jest niskobudżetowy pojazd. To taki luksusowy mikrus.
~jakub
Hatchback 3d 1.2 69KM 51kW
Bardzo głośny i męczący. Zrobiłem 2k na autostradach i szum z kół jest nie do zaakceptowania, szumi też wiatr - chyba o drzwi
Fiat 500 II Hatchback 3d