Lista ocen Fiat Brava (494) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 742 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
mam samochód od nowości i od samego początku są problemy: akumulator,regulator napięcia, po 20 tyś km. tylnie amortyzatory, mam 2 komplet Mc personów. Nie jest dobrze!
~bravka100sx
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
po 60tys padł cps- 170zł, wymontowanie 3- lampy stop to kosmos(się zaróweczka przepaliła 1 z 10 i tak zostanie).Zamek maski lepiej naoliwić bo potem kłopoty z otwarciem.
~BRAVAmaniak
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Bez komentarza. Albo skomentuje. To jest trochę samochód dla majsterkowiczy. Mi to pasuje. Mam pasje i lubię czasem nawet z nudów coś podłubać przy moim pupilu.
~waldizer@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
trzeba wymieniać pasek rozrządu z napinaczem co 60-70 tys km, i robić w serwisie bo dzięki wystawionemu rachunkowi jest gwarancja, gbdyby po ich zamontowaniu coś się stało z silnikiem
~seba_seba@op.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Wszystkie części są dość drobie głupie lusterko zewnętrzne z lewej strony 360zł, leflektor lewy 500zł, trzecia lampa stopu 150zł, nie mówiąc jeszcze o innych rzeczach!!!!!!
~jask7
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Przy przebiegu 60 kkm musiałem wymienić amortyzatory z przodu, wahacze i inne elementy zawieszenia, gdyż komfort i pewność jazdy spadła zdecydowanie.
~Marcin
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Tu tak jak pisałem wcześniej przez rok użytkowania wymieniłem zawieszenie przednie, olej i filtry. Zrobiłem 15 tys. km i nic żadnych problemów
~zlosnik
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Jedynym drobiazgiem który mnie denerwuje to pilot centralnego zamka który nie zawsze reaguje , dodatkowo przepalają się szybko żarówki 3 światła stop
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Kiepski montaż (jak z FSO)i z tego powodu ciężko wymienić drobne części np trzecie światło stop. Od czasu do czasu szwankuje elektryka.
~zaskoczony
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
nie wiem czy tłumik też można wpisać? Poszedł po 6 latach. Może bym jeszcze rok na nim pojeździł ale przyhaczyłem o słupek i wyrwałem tłumik.