Lista ocen Fiat Brava (494) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 742 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~danielkro
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Szumiące uszczelki w oknach - wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć szmatka nasączona preparatem do uszczelek. Dzrzwi czasem też zaskrzypią ale podobnie jak z szybami psikam WD40 i jest OK
~SRC
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Takie drobiazgi jak zacinająca się linka gazu, chłamowate klamki w drzwiach czy przepalające się żarówki naprawilem sobie sam przy niewielkim nakładzie finansowym :) Poza tym jest OK :)
~Wojtgdz
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Jak w każdym kupowanym aucie wszystkie drobiazgi wymieniłem na początku. Od tej pory działa bez zarzutu. U mnie nie działało 3 światło stop i żarówki w światłach cofania oraz tylna wycieraczka.
~Piotrek
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Wszystko niestety jest w stanie się zepsuć: elektryka (cała), skrzynia biegów, zawieszenie, odpadające klamki. Proszę sie przygotować na częste wizyty u elektryka i speców od układu chłodzenia.
~zbyszko
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
od samego początku miałem problem z przełącznikiem szyb - ktoś bardzo mądry w serwisie po prostu mi to zepsuł koszt nowego przełącznika 300 zł !! ale domowym sposobem naprawiłem i działa do dziś :)
~c.glu@epf. pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
W gruncie rzeczy jest autem niezawodnym, poza wkurzającymi drobiazgam), i jak: klamki - totalne nieporozumienie, kiepskie pasowanie (szczeliny), zamek w lewych drzwiach zepsuł się, słabe światła mijania,
~Kamil.N
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Oprucz skaczących obtotów (wymiana filtra powietrza i przeczyszczeniu wtrysku zlikwidowało problem) i wskazówki od cieczy chodzącej (zresetowanie komputera)) nic narazie się nie zepsuło z drobnych żeczy
~petr
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Często przepalają się bezpieczniki (np. dmuchawy). Po pięciu latach gumowe osłonki klamek wglądają jak obgryzione. Tylko co jakiś czas zaczyna działać przednie oświetlenie wewn., a właściwie jego lewa żarówka.
~Loram
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
dużo drobiazgów dokucza (piszczy, trzeszczy), niestaranny montaż Klamki poniżej poziomu krytyki. Kto widział żeby po półtora roku klamki nadawały się do wymiany ?? Wygladają jakby je pies obgryzał
Dziennik kosztów dla Fiat Brava
8,1
~MAREK Z ŁODZI
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
SILNIK WYCIERACZKI TYŁ. SILNIK WYCIERACZEK PRZÓD . 3-CIE ŚWIATŁO STOP-ZAMIANA ŻARÓWEK NA WYSOKOINTENSYWNE LED-Y ZAŁATWIŁO SPRAWE OBŁAŻĄCE KLAMKI POTRAKTOWAŁEM ACETONEM-WYGLĄDA ŁADNIE