Lista ocen Fiat Brava (494) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 742 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~posiadacz brava
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
raczej nic poza jedną żarówką i rzeczami które trzeba po takim przebiegu zmienić - przewody zapłonowe, świece no i elemwnty zawieszenia, wymieniłem też cały tłumik - poprzedni był jeszcze oryginalny - a to tylko fiat :)
~adamnn
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
z denerwującyh drobiazgów: zamek klapy bagażnika da się otworzyć tylko od środka, wycieraczka tylnej szyby ma tendencję do zacinania się, klamki!!!!, wskaźnik temperatury czasem wariuje, trzeba uważać na obudowę alternatora
~Piotrowski
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Nigdy nie zawiodla na trasie. Drobne problemy z elektryka sa jakby wliczone w image auta. Mnie na przyklad nie dzialaja wycieraczki gdy temperatura spadnie ponizej 0´C. Dodatkowo psuje sie termometr oraz kierunkowsakzy.
~jacek z opola
Hatchback 5d 1.9 TD 75KM 55kW
Od oceny dosoknałej dzieliły moją Bravę psujący się (pękający) ogranicznik otwarcia drzwi kierowcy (fakt-pierwszą szkodę spowodował bardzo silny wiatr) oraz wysuwające się plastikowe listwy pod szybami drzwi - zwłaszcza tylnych.
~whitesnake@rzeszow.um.gov.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Ogólnie jest dobrze. Osobiście narzekam na przesuwanie się poziomej listwy przy szybie (tylne drzwi). Ustawiam ja na swoim miejscu raz w miesiącu (!). Listwa może zostac wyłamana przy otwieraniu drzwi porzednich (tak było u mnie).
~Mm
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Czasem się zdarzają, jednak nie są tak bardzo uciążliwe. Są to rzeczy typu awaria ogranicznika w drzwiach, termostat, czujnik ABS. Falowanie obrotów, które ustaje po wyczyszczeniu przepustnicy.
~Tomek_LDZ
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Z drobnych usterek: - dokuczała przednia lewa lampa - wymieniłem styki wszystko ok od ponad roku - tylna klapa bagażnika - miała opory w domykaniu się. Częste smarowanie załatwiło sprawę
~czesieq
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Sporo drobnych usterek takich jak podświetlanie elementów tablicy, niekontaktująca poprawnie deska, klamki podatne na uszkodzenia. Po kilku latach siłowniczki tylnej klapy działaja jak płuca astmatyka.
~Kasia&Remik
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
zdarzają się, tyram jednak tym autem dziennie ponad 80 km, 6 dni w tygodniu, wiec i czesci się zuzywaja nie ma natomiast zadnych niemiłych niespodzianek auto ma 15 lat więc cudów nie ma
~Anna
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
gdyby nie te drobiazgi to autko byłoby całkiem fajniutkie a tak jest koszmarnie W tym modelu nie ma jak wymienić odtwarzacza więc można słuchac tylko radia lub kaset których już się nie używa.