Lista ocen Fiat Brava (494) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 742 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~freeman2
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
tak jak w większości aut niedziała tak jak powinna tylnia wycieraczka, musiałem wymienić zaworek od spryskiwaczy bo wszystko leciało pod maskę, musiałem odłączyć immobilizer, bo "zwariował"
~jacho1804@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
popękały mi pokrycia klamek na wszystkich drzwiach, materiał bardzo wrażliwy na warunki atmosferyczne, zaświeciła mi się kontrolka poduszki pow. i zamilkł klakson, podejrzewam że coś na wspólnej taśmie.
~irs
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
moje doświadczenia potwierdziły obiegową opinię o właskiej jakości: niedopasowanie drzwi, skrzypienia, nieprzymocowane przewody, bładne działania kontrolek, zatykające się dysze spryskiwaczy i wiele innych
~Tedi1@poczta.wp.pl
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Po czasie wychodzą różne "kwiatki" typu: rozlatujące się klamki zewnętrzne - pęka guma; odpadają przyciski od wybierania częstotliwośći w radiu (popękały plastiki); trzeszczenie plastików w drzwiach
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
jak na 11 letnie auto to doskonale. Zdaję się, że miałem tylko problem z silniczkiem od szyby pasażera z przodu (działał, tylko wolniej niż trzeba, nie naprawiałem tego)
~zlosnik
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
samochód ma już 10 lat oraz 200tyś przejechane i z drobiazgów to tylko czasem blokujące się zamki (przy otwieraniu z kluczyka) oraz urwany pręt do przytrzymywania maski.
~fikander1
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Tylna wycieraczka Uszkodzony mechanizm opuszczania tylnej bocznej szyby Rozpadające się klamki Strasznie parują szyby podczas deszczu Ogrzewanie w zimę nie nadarzało
~mesjaszLDZ
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
istna masakra do wymiany glosniki, silnik wycieraczki, 3 swiatlo stopu, pekajace plastiki, klamki, zamek bagaznika, zamek w drzwiach kierowcy i wiele innych ktorych nie pamietam juz
~BamBam
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
amortyzatory, klamki, słaby stelaż siedzenia kierowcy, problemy z wlewem paliwa, zakłamany wskaźnik paliwa, totalnie kiepska tapicerka, słabe oparcia pod łokcie,
~Krystian
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Czasem przepalają sie lampki w desce rozdzielczej, troche niesypmatyczne firmowe radio, pekajace gumki na klamkach ... wszystko pierdoły ale zawsze to pare stówek.