Lista ocen Fiat Brava (494) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 742 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kwiattk@onet.pl
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
pękające plastiki obdarte klamki i tylna wycieraczka nie działa od początku gdzieś od 40000 przejechanego km a ponoć wina źle zamontowanego silnika jedyna możliwość naprawy wymontowanie całego podzespołu i wymiana na nowy z gwarancją na silnik nie na to że będzie działać wycieraczka
~joanna
Hatchback 5d 1.9 TD 75KM 55kW
zawsze trzeba coś wymienić jak się ma odrobina oleju w głowie i dba o własne bezpieczeństwo, nic nie jest wieczne. Aha-światła stopu na klapie szybko się pzrepalaja, a że listwa kosztuje troche moj mąż z powodzeniem zastąpił je żarweczkami /albo cała liswą?/ z seicento, działa
~homar@mikrozet.wroc.pl
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
cała masa : pas bezpieczeństwa kierowcy, listwa koczna na drzwiach, silniczek wycieraczek, odkrztałcenie klapy bagarznika a nieco później silnika, radio, skrzypiące plastiki i fotel kierowcy, dymienie z kolumny kierowniczej okazało się, że do wymiany jest cały przełącznik zespolony
~fifczakomaniak
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
dużo niedoskonałości i często się psuła elektronika zaczynając od świateł bo to porażka żeby okablowanie się kruszyło w rękach nie mówiąc już o silniczkach tylnej wycieraczki czy elektrycznych okien które po czasie zaczynały mówić, że zaraz padną.
~fiatowiec
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Warjujący wskaźnik poziomu paliwa. Podświetlenie środka konsoli w nocy (nawiewy, ustawienie temp itd.) też świeci jak chce i kiedy chce. Immobiliser często doprowadzał do szału. Wyładowywujący się szybko akumulator już przy kilku dniowym postoju w zimie...
~gajwer
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
na klamkach gumy to już historia nie wymieniałem bez gum wygląda prawie oryginalnie :) nadmuch padł, przy chyba około 170 km/h padł prędkościomierz (drobna awaria), raz jedyny nie dowiózł mnie do celu awaria elektryczna koszt w ASO 120 zł
~Andrzej
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Przepalony tłumik na razie wystarczyło pospawać. W niedługim okresie wymiana koneczna. Inne mało dokuczliwe drobiazgi w postaci awarii 3 światła stop, czasami leniwej wycieraczki tylnej szyby, odklejającej się farby przy lusterkach (klamki już wymienione).
~Junior
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Sporo wpadek Fiat zaliczył w kokpicie, m.in. trzeszczące plastiki, niedziałające guziki do otwierania szyb, zewnętrzne klamki z których schodzi tworzywo, tłucząca się tylna półka, skrzypiące siedzenie itd. Receptą na to jest podgłoszone odpowiednio radio.
~bayerg@poczta.onet.pl robert
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
zeszla mi czarna farba z lusterka ,KLAMKI KLAMKI !!!!KLAMKI co oni we fiacie narobili???!! wskaznik temperatury wariuje ale wystarczy delikatnie go puknac i jest ok a po wyciagnieciu bezpiecznika od kierunkowskazow nie liczy kilometrow :))
Dziennik kosztów dla Fiat Brava
8,1
~Wilkoomen
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
U tu niespodzianka. Zanimzakupiłem Bravę miałem Forda Fiestę. Masakra. Bravą jeżdżę od trzech lat i odpukać żadnych awarii. WYmieniłem tylko klocki hamulcowe i amortyzatory- czyli to co nawet w mercedesach najwyższej klasy się wymienia.