Lista ocen Fiat Bravo I (301) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 308 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wkrótce podam meila
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Autko jest bardzo szerokie na zewnątrz 1755 mm(patrz Astra, Golf a nawet Vectra), a zatem i w środku nie brakuje miejsca. Jak na auto 3 drzwiowe z tyłu jest nieźle, dużo lepiej niż u konkurencji z tamtych lat (1997). Fotele przednie bardzo fajnie się odchylają ułatwiając tym samym zajęcie miejsca na tylnej kanapie, po czym wracają do swojej poprzedniej pozycji (po pociągnięciu za "dźwignię" oparcie fotela "przełamuje" i cały fotel przesuwa się...
~SIMIN - ŁDZ
Hatchback 3d 2.0 HGT 20V 154KM 113kW
Mam 179cm wzrostu fotel odsunięty nie do końca choć jest ruszony w tylną stronę pojazdu i pasażerowie siedzący za mną nie są ściśnięci. Ich kolana być możliwe są bardzo blisko mojego fotela ale z pewnością ich nie gniotę. podróż w 4 osoby wydaje się być w dostatku komfortowa choć nie ma tu mowy o wysokim komforcie jakim daje samochód 5drzwiowy. 5osób da się przewieść...pod warunkiem ze nie są to osoby po np 100kg:) myślę że przeciętne 3 osoby...
~TermiT
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Mam 193cm wzrostu i zero problemów z zajęciem wygodnej pozycji za kierownicą. Miejsca mam pod dostatkiem na nogi i na głowę. Bravo nie wygląda ale ma na prawdę dużo miejsca w kabinie - jestem w stanie usiąść na tylnej kanapie przy przednim fotelu ustawionym pode mnie :) Jeździłem już moim Bravo w 5 osób i nikt nie narzekał - to auto jest większe niż ktokolwiek mógłby się spodziewać patrząc z zewnątrz.
~Adam 1,6 GT
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Z przodu bardzo dobrze żadnego ścisku ani obijania się łokciami z pasażerem, z tyłu natomiast nie interesuje mnie to bo tam nie jeżdżę :] Jednak z relacji moich pasażerów to jest sporo więcej miejsca niż w Golfie III (podróż ok 200 km z tyłu 2 osoby i pies, brak jakichś szczególnych narzekań). Niezbyt wygodne może jest wsiadanie czy wysiadanie ale tak to jest w samochodzie 3 drzwiowym.
~lukas156@poczta.fm
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Jak na tak małe auto ( długość) jest naprawde b.dobrze, a nalezy przypomnieć że autko jest za to dość szerokie jak na swoj wiek i oferuje naprawde sporo miejsca zwłaszcza na szerokośc. Także z tyłu jest nieźle ( dla mnie bravo ma byc wygodne dla 2 osob i tyle) w kazdym badz razie nikt z moich pasazerow na brak miejsca nienarzekał. natomiast bagaznik, no cóż mały ale mi to nieprzeszkadza.
~Jasiek
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
Jak na auto tej klasy i o takiej zabudowie ergonomie oceniam na doskonałą .. świetna pozycja za kółkiem dużo miejsc szczególnie z przodu ale również z tyłu jest spora i głęboka kanapa ... nie jest tam oczywiście na tyle miejsca żeby 3 spore osoby były zachwycone podczas dłuższej podroży ale w końcu to 3 drzwiowy hatchback a nie limuzyna
~Pudzian TEAM
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Jak wsiadłem za kierownice i ustawiłem fotel dla siebie (177cm wzrostu, dbd zbudowany) to miejsca miałem aż nad. A jak zacząłem pózniej wozić pasażerów to każdy sobie chwalił, że jak na 3-drzwiowe auto to miejśca z tyłu jest bardzo dużo. W 4 osoby, ze średnim bagażem można wybrać się w daleką podróż i przy okazji dobrze wypocząć:)
~Cml
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Bravo I nie jest to duże auto wiec zawsze coś kosztem czegoś. Chcesz mieć wiecej miejsca z przodu to mniej bedziesz miał z tyłu. Mnie akurat to nie przeszkadza ponieważ nie mam jeszcze dzieci wiec nikt z tyłu nie jeździ. Zaletą jest oczywiscie możliwość rozkładania siedzeń z tyłu i powiekszania bagażnika...
~s.jankowski@tiscali.fr
Hatchback 3d 2.0 HGT 20V 147KM 108kW
co do przestrzeni ok, mam miejsce jak na chlopa co ma 191 cm wzrostu i 100kg,tylko wydaje mi sie ze pasazerowie musza sie troszke cisnac,a co do wysokich osob siedzacych z tylu to przeszkda jest dach, wydaje mi sie ze jest zbyt nisko, a co do wyjadu na wakacje w 4 osoby,moze lepiej pomyslec o przycepce,bagaznik zbyt maly

Usterki Fiat Bravo I

Fiat Bravo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin QX
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Mając na uwadze gabaryty, przestrzeń zdecydowanie zadowalająca. Bravo z racji przynależności klasowej z założenia nie jest autem rodzinnym, więc nie można oczekiwać od niego pojemności kombi klasy E. Jak na kompakta o "sportowej" linii nadwozia samochód jest funkcjonalniejszy, niż można byłoby oczekiwać.