Lista ocen Fiat Bravo I (301) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 308 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławek19_84
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Z przodu miejsca sporo. Mam 196 cm wzrostu, fotel nie do końca odsuniety, miejsca na nogi wystarczająco, nad głową ok 8 co przestrzeni. Z tyłu miejsca dosyć. Trzy osoby siedzą wygodnie bez ściskania.
~Dionizos
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
Tutaj spory plus, jest miejsce dla wszystkich zarówno z tyłu jak i z przodu. Jak jeżdżę sam to fotel mam na max odsunięty do tyłu , obecność pasażera za mną niestety nieco rujnuje ten komfort ;\\
~bartpl
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
W przedniej części kabiny jest bardzo duzo miejsca jeździłem mondeo i laguną II i uważam że tam jest mniej miejsca. Z tyłu też ok. Jedynie bagażnik niezbyt pojemny. Dla 3 osobowej rodziny w sam raz.
~Bravo
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Jeżeli jadą tylko osoby dorosłe, to albo przód siedzi wygodnie- albo tył, ale przy tych gabarytach auta naprawdę nie jest źle, tym bardziej, że bagażnik nie jest taki znowu najmniejszy.
~flinstoon
Hatchback 3d 1.8 GT 113KM 83kW
Biorąc pod uwagę wielkość auta przestrzeń zarówno z przodu jak i z tyłu oceniam na 5. Dodam tylko żę 5-cio drzwiowy ford focus zapewnia mniej mikejsca na nogi dla pasażerów podróżujących z tyłu.
~Albrera
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Pomimo tego ze jest to 2 drzwiowe autko, nadodatek niby sportowe to miejsca jest sporo, 4 osoby podrozuja komfortowe, jesli podrozuje 5 doroslych ludzi to tym z tylu troszke ciasno, bardzo maly bagaznik.
~BRAVO jtd
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
W porównaniu do xary czy golfa 4 to auto jest podobne nawet ciut więcej miejsca w środku jedynym ale to bagażnik 280 l trochę mały punto 2 ma prawie identyczny.
~Olgierd
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Naprawde bardzo wygodne i przestronne auto zarowno na przednich jak i tylnych fotelach, teraz mam focusa kombi i tylu jest zdecydowanie mniej miej miejsca niz w bravo.
~xxkris
Hatchback 3d 1.9 JTD 105KM 77kW
przod ok kierownica sobrze dopasowana regulacja w pionie miejsca ok i z tylu tez nikt nie narzeka mysle ze w 4 osoby spokojnie mozna jechac a i an krotko 5 nie powinna narzekac

Usterki Fiat Bravo I

Fiat Bravo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~emre
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
z przodu bardzo wygodnie, z tyłu nie miałem przyjemności jechać ale z opinii znajomych wiem że \"większe\" osoby nie mają za bardzo wygodnie, natomiast ogólnie ok