Lista ocen Fiat Bravo I 1.6 16V 90KM 66kW 1995-2001 (40) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Z przykrością informuję, że w drobiazgach się można zagubić: Końcówki spryskiwaczy zatykaja się z prędkością światła, zapalniczka nagrzewa się ale ją trzeba cały czas dociskać np kciukiem bo wyskakuje, klamki jak w każym Bravo (no, prawie każdym) są sparciałe, nie domyka mi się od nowości klapka do bezpieczników, tylna półka stuka (ale to już jest tak w historii każdego fiata, a tradycja wszak ważna jest) chociaz może i stuka dlatego, że mam...
~andee
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Bolączką jest wysiadająca tylna wycieraczka. Trudno znaleźć Fiata Bravo ze sprawną wycieraczką. Używany a sprawny element ciężko znaleźć i raczej się nie opłaca, a nowy to koszt rzędu min. 250 zł. Często przepalają się sterowniki a jeszcze częściej korozja dopada trzpienie co blokuje mechanizm. Mój egzemplarz ma już 15 lat i duży przebieg, ale oprócz tylnej wycieraczki niesprawny jest tylko zamek bagażnika. Ale nie regeneruję go, bo jest...
~tomashek
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Sporo: rozrusznik się zacinał, szyberdach elekt. przestawał zamykać, bendiks nie wyskakiwał przez co wycierał zęby na kole zamachowym i często \"zgrzytał\" przy odpalaniu, żarówki co najmniej 4 w roku się jakieś przepaliły.
~darnok_tar@wp.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
FIAT (fatalna imitacja auta turystycznego) do konstrukcji z konca lat 90tych juz nie pasuje. Kazdy ma swoje mankamenty. Na tle konurencji nawet bardzo dobrze, ale na doskonale nie zasluguje
~janusz
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
drobiazg: zatarła się tylna wycieraczka (podeszła woda do ośki); nowy komplet - potwornie drogi; na szczęście udało mi się rozebrać, wyczyścić i nasmarować tak, że chodzi lepiej od nowej!
~Wlodek
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
zapsol sie sterownik szyb, potem pas bezpieczenstwa, potem tylna wycieraczka (ktora w serwisie chca odrazu wymieniac, ale trzeba ja rozebrac i dokladnie wyczyscic i nasmarowac)
~LOKERS
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
WŁĄCZNIK SZYB ELEKTRYCZNYCH, WYCIERACZKLA TYŁ ZATARTA,ŻARÓWKI POZYCYJNE Z TYŁU 6 SZTUK SZYBKO SIĘ PRZEPALAJA
~k.urbanczyk@cwt.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Gumowa oslona pólosi - wymiana 130 pln + gałka (okolo 120 pln) na 82 tys. to niezle. Klocki wymienilem dopiero po 81 tys.
~dkk555@wp.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Psują się nie tylko detale(silnik spryskiwacza szyb, pęknięta tuleja w drzwiach!!!???!!,popsuty fotel kierowcy,linka od ręcznego)

Usterki Fiat Bravo I

Fiat Bravo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bartek
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
czasem cos sie tam dzieje(nie czesto) ale nie sa to usterki powazne ani unieruchamiajace auto