Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d (437) - Całokształt

Na liście zabraknie 193 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
swietna sylwetka, wykończenie w środku jak w wyższej klasie (jakość materiałów), silnik o znakomitych osiągach, bardzo elastyczny wybiera już od 1500 obr., komfortowe zawieszenie, ale nie kosztem jakości prowadzenia, dobre wyciszenie, dużo miejsca w środku i duży bagażnik, super cena za niezłą jakość, nieprawdopodobny postęp fiata, do tego jeszcze kredyt 0% na pięć lat, jedna z najlepszych ofert w tej klasie, gorąco polecam!!!!!
~jj
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Świetny kompakt: - wygląd (jest piękny zarówno na zewnątrz jak i w środku) - silnik (mocny i ekonomiczny) - wyposażenie (mam wszystko o czym marzyłem) - warunki zakupu (genialny kredyt 5 lat bez odsetek - nawet mając gotówkę warto go zaciągnąć - dlaczego? pomyśl) - gwarancja (3 lata bez ograniczeń = 3 lata totalnego spokoju) - jakość (użyte materiały oraz jakość montażu są na bardzo wysokim poziomie, to widać i czuć)
~Pablo
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Wystawiam 5 z minusem. Minus jest za brak mocniejszego silnika benzynowego w wersji podstawowej o mocy rzędu 110 KM np. skośnoocy do swojego rzekomego " kompaktowego przeboju " Kia Cee´d wrzucili motor 107KM. W kategorii "uroda" Bravo to prawdziwa Miss Świata, obecnie nie widzę w segmencie aut kompaktowych żadnej furki, która mogłaby być tą vicemiss i oby ta "miska" nie była tylko humorzasta czytaj awaryjna :)
~bravo11
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Najmocniejsza odmiana Bravo nie aspiruje do bycia hot-hatchem, ale jest dynamicznym i względnie oszczędnym pojazdem, który zyskuje przy bliższym poznaniu. Auto świetnie się starzeje i mimo 17 lat (!) od prezentacji, nadal może się podobać. Technologicznie jest to rozwinięcie Fiata Stilo, a więc konstrukcja dość przestarzała, jednakże brak technologicznych fajerwerków to prostsze i tańsze naprawy.
~Darek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Są plusy są minusy, jak w każdym aucie. Plus za silnik, wygląd, osiągi i niezawodność nawet przy -25, bagażnik (wchodzi cały wózek dla dziecka) i 6 bieg. Minusy za miejsce z tyłu i widoczność do tyłu. Ogólnie jestem zadowolony bo tego się spodziewałem. Takiego potrzebowałem, a konkurencja w stosunku jakość/cena marna jak nie zerowa. Auto kupilem 8 letnie, warto szukac i dopłacic za utrzymany model.
~Gato
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Samochód kupiony z przypadku po długich poszukiwaniach zadbanego i nie bitego Forda Focusa/Skody Octavii. Jedno wejście i zajęcie miejsca za kierownicą, samotna jazda próbna (handlarz z salonu nie miał czasu więc po prostu dał mi kluczyki i kazał sobie pojeździć) i decyzja podjęta. Do dziś nie żałuję zakupu i pewnie posłuży jeszcze długo. Poza drobnostkami nie można się do niczego doczepić.
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Zmieniłem auto z uwagi na rocznik - by kupić młode z małym przebiegiem. W sumie się udało, auto nie było tanie, ale przebieg poniżej 10 tys. Bravo ma swoje minusy, jak każde auto, lecz całokształt jest bardzo pozytywny. Małe spalanie, dobre przyspieszenie - wysoki moment i moc. Swoje Bravo zaczipowałem w profesjonalnym warsztacie 105/133 i 290/340 Nm - polecam. Inne auto, jeździ lepiej niż Bravo 1,6 120 :)
~normalny użytkownik
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Pomimo spalania, słabej widoczności i niewielkich uwag uważam że Fiat zrobił duży postęp! Auto jest całkiem przyzwoite mało awaryjne i sprawia dużą przyjemność z jazdy! Wyposażenie jak na swoją cenę jest rewelacyjne a inne marki mogą tylko pozazdrościć - choć nigdy nie byłem za Fiatem teraz zmieniłam zdanie! Dla niedowiarków proszę w przeglądarkę wpisać FIAT BRAVO AUTO ŚWIAT i poczytać!
~renardos@vp.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Mimo kilku \"ale\" auto bardzo udane. W porównaniu z Fordem Mondeo nie ma się wrażenia przesiadki na samochód niższej klasy a i Mondeo MK III mogłoby kilku rzeczy pozazdrościć. Frajda z jazdy jest bezdyskusyjna. Gdybym mógł wybrać jeszcze raz wziąłbym z silnikiem 1,9 155KM. Według mnie warto dołożyć te kilka złotych i mieć auto bardziej usportowione w naturze a nie tylko w makijażu.
~grzegorz
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Przecietne, średnie spalanie 6.0l, zawieszenie wręcz idealne, faktycznie jest trochę za niski więc trzeba uważać.... Co do linii samochodu - ciesząca oko, przód troszkę jakby z Ferrari 456. Dobrej jakości materiały i naprawdę solidnie wszystko spasowane, fotele wygodne lecz troszkę za krótkie siedziska, tyle ze ja mierzę 190cm (dlaczego nie biorą przykładu z Alfy) Hamulce bardzo skuteczne. Polecam!
Fiat Bravo II Hatchback 5d