Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d (630)

4,1
~Klodex
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Auto ma piękną linie nadwozia, która może podobać się nawet długo po premierze. Wiele samochodów kompaktowych z lat produkcji Fiata Bravo może pozazdrościć mu oryginalnej stylistyki.
3,5
~prz
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Auto wygląda całkiem dobrze i nowocześnie. Nie widać poważnych śladów zużycia. Eksploatacja jest stosunkowo tania, usterkowość na przyzwoitym poziomie, chociaż drobne awarie przytrafiają się coraz częściej.
~Stef
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Bardzo dynamiczne auto, świetne prowadzenie, ale trochę mankamentów jeśli idzie o inne kwestie użytkowe.
~Daniel
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Ponieważ często korzystam z opinii tutaj zawartych postanowiłem podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Samochód kupiony jako nowy w salonie wersja Dynamic. Docelowo miała być honda jazz jako niewielkie auto ze sporym bagażnikiem. Bravo wynikło z tzw. przypadku, podczas niezobowiązującej wizyty w salonie Fiata. Samochód kupiony w styczniu 2009 roku, jako model z 2008 roku, dla tzw siebie (czyli bez zamiaru sprzedaży). Zapłaciłem 53 390 zł (!)....
~zdegustowany
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Uważam Fiata Bravo za jedną z najlepszych - jeśli nie najlepszą biorąc pod uwagę koszty utrzymania - propozycję na rynku używanych kompaktów. Bardzo dobre silniki, dobre zabezpieczenie antykorozyjne, tanie części, nieskomplikowane zawieszenie które jest tanie w naprawach, nie kradną go - tanie ubezpieczenie.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Auto z zewnątrz "fiatowskie" - czyli śliczne z wyglądu i z bardzo dobrą powłoką lakierniczą. Z kolei pod względem wnętrza i walorów jezdnych Bravo II absolutnie nie odpowiada stereotypom. Wszystkie elementy wnętrza świetnie spasowane, nieźle wyglądające materiały i całkiem sporo miękkich lub chociaż przyjemnych materiałów. Jak za tę cenę znakomity i bezawaryjny samochód dający przyjemność z jazdy.
~Dysproz
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Samochód posiadam raptem kilka miesięcy, ale po tym czasie mogę stwierdzić, że jest wart zakupu. Stanowi kompromis między jakością wykonania, a ceną. Jakość użytych materiałów jest całkiem znośna. Tu nie ma czego się wstydzić. W samochodzie nic nie skrzypi, czy trzeszczy. Układ jezdny jest "w sam raz" nie za twardy, nie za miękki, ale ten samochód nie jest autem sportowym, ani limuzyną. Najważniejsze, że prowadzi się w miarę pewnie i...
4,1
~Azot
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Sylwetka moim zdaniem nadal nowoczesna, ale ja mam wersję Sport, więc dodatkowe spojlery przy progach i nad tylną szybą. podwójny wydech, przyciemnione szyby i alufelgi 17" sporo dają.
~Gato
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Samochód kupiony z przypadku po długich poszukiwaniach zadbanego i nie bitego Forda Focusa/Skody Octavii. Jedno wejście i zajęcie miejsca za kierownicą, samotna jazda próbna (handlarz z salonu nie miał czasu więc po prostu dał mi kluczyki i kazał sobie pojeździć) i decyzja podjęta. Do dziś nie żałuję zakupu i pewnie posłuży jeszcze długo. Poza drobnostkami nie można się do niczego doczepić.
3,5
~automaniak
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Wydaje mi się że, najlepiej opinię o swoim aucie wystawia się kiedy już ma się inne auto, ponieważ mając je w danym momencie zawsze troszke obecne auto "ubarwia"sie i nie jest to miarodajna opinia. Fiata Bravo posiadałem 2 lata i zrobiłem nim 50tys.km i moge sie obiektywnie o nim wypowiedzieć ponieważ go już sprzedałem. Auto kupiłem pewne od przyjaciela który był pierwszym właścicielem i kupił w salonie. Bravo jak na swoją klase auta...
Fiat Bravo II Hatchback 5d