Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW 2006-2012 (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ceef@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Tragedia!! siedzenia krótkie, powtórka z błędu przy bravie z 1996r, kiedy to w 1999 był lifting i wydłużono siedzenia. mam 170 cm wzrostu a kolana wiszą w powietrzu. to samo z szerokością, siedzenia wąskieno i za twarde jednak. Podłokietnik to dekoracja, bo trudno sie o niego łokciem oprzeć. No i dolna część konsoli środkowej - mając nogę na gazie i opierając ją o konsolę, zacznie nóżka boleć, bo oparcie twarde i odstające. FATALNIE!...
~NuovaB
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Samochód komfortowo prowadzi zarówno osoba mierząca 170cm jak i 205cm wzrostu. Samochód posiada szeroki zakres mozliwości jeżeli chodzi o regulację wysokości kierownicy i fotela kierowcy. Podobnie z miejscem pasażera, dodatkowo brak konsoli kierowcy zwiększa miejsce. Tylna kanapa konfortowo pomieści 2 dorosłe osoby, lub 3 dzieci (zainstalowany moduł ISOFIX pozwoli na montaz fotelika)
~waldeck1@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Fotel kierowcy o bardzo dużym zakresie regulacji, regulowana w 2 płaszczyznach kierownica, przy moim wzroście 180 cm żadnych problemów z prawidłową i niemęczącą pozycją do jazdy. Pasażer z przodu też chwali wygodę. Narzekań na małą ilość przestrzeni wewnątrz nie rozumiem, proponuję porównać z konkurencją, Bravo oferuje dobrą przeciętną w swojej klasie.
~Morro
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Jak kogoś przewioze zTyłu i bedzie sie skarzył to dam 4 :) Z przodu jest gdzie nogi wyciagnąć :) Podlokietnik dla kierowcy miedzy siedzeniami a takze półeczka w drzwiach kierowcy usytylowana tak zeby łokiec odpoczywał. Usytulowanie środkowej czesci deski rozdzielczej w stronę kierowcy od razu mówi kto tu rządzi.
~artecki
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
mam 183 cm wzrostu i miejsca z przodu z pasazerem oceniam na bardzo dobrze.Nie ma tam tyle przestrzeni co w mazdzie premacy ale to inny segment auta.Z tylu moze nie jest zbyt komfortowo po odsunieciu max przednich foteli do konca ale tam niie jezdze:)
~Lasot
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu jest naprawdę dobrze. Z tyłu mogło by być więcej przestrzeni na nogi dla pasażerów. Jestem wysoki, ustawienie komfortowo fotela sprawia, że za mną zmieści się osoba max 160 ew. dziecko.
~Rafał
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Dla kierowcy i pasażera obok jest oku. Choć kształt deski sprawia że pasażer siedzi blisko deski i jest problem z lewą nogą. Z tyłu jest wystarczająco miejsca. Drzwi otwierają się szeroko.
~Seweryn
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Z przodu bardzo dużo miejsca mam 1,83 i 92 kg wagi i miejsca jest więcej niż w starej Renault laguna ii kombi 2001r. A z tyłu lipa. Sam za sobą wsiadł bym ale kolana mocno by się wbijały w oparcie.
~Dysproz
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Z przodu jest całkiem komfortowo. Przednie fotele może trochę krótkie, ale w ostateczności są w miarę wygodne. Nie męczą po dłuższej jeździe. Dla osób jadących z tyłu może być mniej miejsca.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
8,7
9,6
~sdi18
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
z przodu jest bardzo dużo miejsca dla mnie jak i dla pasażera a z tyłu nie jechałem (nikt na brak miejsca nie marudził , chyba ,że w 5 osob
Fiat Bravo II Hatchback 5d