Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW 2008-2012 (33) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzyś
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Skrzynia biegów dobra pomimo, ze to 6 biegów i można by rzec że trzeba się "namiąchać" to powiem, że wcale nie jest tak źle choć przy wyprzedzaniu czasami muszę zmienić bieg.
~MKK
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
co do skrzyni jest cicha tylko problem jest z wybieraniem biegów które jak jest zimno bardzo ciężko wchodzą zmieniłem olej posmarowałem linki, jest lepiej ale do perfekcji daleko
~Tadeusz Spokojny
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Biegi wchodzą z lekkimi oporami. Jeżeli bieg wrzuca się \" spokojnie \" jest ok. Natomiast gdy biegi wbijamy dynamicznie skrzynia \" haczy \".
~kolaborant
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
nie mam zastrzeżeń wszystko działa poprawnie, a ten 6 bieg to wręcz rewelacja, prz setce wrzucasz i spalanie szybko leci w dół, bravo - bravo
~mm
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Skrzynia pracuje dobrze ale skok lewarka jest gigantyczny, jezeli w wersjach sportowych tez jest taka skrzynia to po prostu porazka.
~Odkrywca Fiata
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Haczy od nowości II. Tzn. już wyczułem jak wrzucać biegi, żeby było ok. Ale to jest pewna niedoróbka.
~Zadowolony bardzo Bravomaniak
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Jest dosyc "tepa". Trzeba ja wyczuc i wtedy jest ok. Ale mogło by byc lepiej.
~Rafał
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Bardzo precyzyjna skrzynia 6-biegowa, na zimnym silniku czasami bieg wsteczny ciężko wchodzi.
~mezo25
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Początkowo miałem problem z wrzuceniem wstecznego ale teraz juz nie ma żadnego problemu
~duch14@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
mie mam zastrzeżeń biegi wchodzą gładko, a 6-ty bieg jest fajnym rozwiązaniem na długie trasy (autostrady)
Fiat Bravo II Hatchback 5d