Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW 2006-2012 (117) - Całokształt

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skrzeczd@op.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Bardzo przyjemnie jeździ się tym autem, połączenie elegancji i wygody. Ma parę mankamentów, ale ogólne wrażenie bardzo dobre.
~Janekk
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
BArdzo ładne, wygodne, przestrzenne rodzinne autko z charakterem. Bardzo przyjemnie się jeździ, potrafi być dynamiczne i oszczędne
~Mmmmmm
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Mój jak dobrej pory najlepszy samochód. Oszczędny, niezawodny, dynamiczny, przyjemny w użytkowaniu.
~jacek
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
piekne auto,dobra cena,niezawodne,dobre audio,duzy bagaznik,fajny silnik,jeden minus troche ciasny
~Glaca
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
bardzo bardzo dopracowany samochod, moglby byc troche wyzszy z przodu zdazylo mi sie juz zachaczyc ;)
~michalcygan@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
pomysł całkiem fajny, materiały wykończeniowe dobre ale wykonanie mogłoby być lepsze.
~Remo
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Jak na pierwsze wrażenie - mimo wrodzonego ironicznego podejścia do życia - wad nie znaleziono...
~The Zioła Dwa
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Bardzo fajne autko, szczególnie dla młodych ludzi. Dynamiczne, fajnie wyglądające. Po prostu super.
~Stefan Niesiołowski
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Ksztal, wyposazenie, design, sprawia ze auto podoba sie nie tylko mi, ale takze innym kierowcom.
~janma
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Nie ma się do czego przyczepić. Chyba że nie umie się dbać o samochód, bądź jest sie fanatykiem innej marki
Fiat Bravo II Hatchback 5d