Lista ocen Fiat Bravo II (406) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 235 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radeklapka
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Wyciszenie jest na dobrym poziomie. Silnik słychać tylko gdy jest zimny. W czasie jazdy z prędkością rzędu 150-170 km/h słychać opór powietrza...
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
wcześniej jeździłem bmw więc mam trochę spaczony gust bo beemka chodziła tak cicho, że czasem na światłach zastanawiałem się czy nie zgasła
~xaver
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Zawieszenie i silnik są naprawdę ciche. Można swobodnie rozmawiać jadąc ponad 160 km/h ale nawet przy 200 km/h nie jest przesadnie głośno. Bardzo duży plus.
~jaras-z7@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Jak na Fiata rewelka po 40 tyś km wydaje mi się troszkę głośniejszy. Mówię o jeździe przy prędkości 180-190 km/h. Przy niższych prędkościach bajka.
~shimec @ vp.pl
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
jak na tak dobre auto aż dziwne że nie są dobracowane uszczelki w drzwiach i powyżej 200 słychać mocno szum z okolic góry szyb bocznych
~remo
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Do 130km/h słychać tylko koła. Do 160 km/h słychać też świst powietrza. Powyżej 160 - powyższe plus silnik. Ale nie jest to absolutnie wada :)
~Adam
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Przy wyższych obrotach słychać troszeczkę silnik, duże koła i szerokie opony też dają o sobie znać... Jednak przy normalnej jeździe jest OK.
~tatix2@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
jednak jest głośno...silnik słychać wyraźnie opony teź.Mimo bardzo pieknej i opływoej karoserii szum wiatru dociera mocno.
~Piotrek
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Wyciszenie I klasa. Jeżeli silnik wprowadzamy na wyższe obroty oczywiście robi się głośniej, ale dźwięk silnika jest przyjemny dla ucha.
~brucha@interia.pl
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Przy wyższych predkosciach (150-170) slychac bardziej opony i szym powietrza, a silnik sobie całkiem przyjemnie 'mruczy'. Auto jest dobrze wyciszone.