Lista ocen Fiat Bravo II (406) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 235 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bravooo
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Silnik cichy. Przy prędkości 90-100 km/h wewnątrz bardzo cicho. Słychać tylko szum powietrza. Praca wentylatora jest ok. Oczywiście na 3 słychać że wentylatorek pracuje.
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Silnika prawie w ogóle nie słychać, lecz szum powietrza przy prędkościach powyżej 90km trochę przeszkadza. Czasem mam wrażenie, że okna z tyłu są niedomknięte, ale są!
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Wyciszenie pracy silnika oceniam na 4, natomiast jeżeli chodzi o szumy przy szybkiej jeździe to zdecydowanie 5, a ponieważ więcej kilometrów zrobiłem w trasie to daję 5.
~Jacek Skubikowski
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Jak pisalem wczesniej na postoju uwazam generalnie ze jest glosno, ale tuz po ruszeniu wszystko zanika i nie jestem w stanie odroznic czy to klekot czy benzyna.
~donstef
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Bardzo porządnie wyciszone auto. Jestem pod wrażeniem. Jedyny mankament to świszcząca maska z przodu ale znajdę przyczynę i będzie gitara.
~kawonzsuetam
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Chciałbym żeby jakieś było. Ale nie jest tak źle jak w starszych samochodach miejskich typu renault twingo, albo opel corsa. Jest też lepiej niż w astrze G.
~Kamil Olszewski
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
do 120 jest super. potem już się robi głośno . 140 to jeszcze luzik ale wyżej już jest głośno. silnik do 2.5 k obrotów jest dobrze wyciszony.
~Daniel
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Diesel klasy kompakt - naprawdę nie ma powodów do narzekania. Wg mnie absolutnie akceptowalnie. Na autostradzie sporo daje szósty bieg.
~Amadeuszx
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Do 120km/h jest cicho, później słychać szum powietrza zagłuszający radio ale nie przeszkadzający w rozmowach - wniosek: radio jest kiepskie.
~samniewiemkto
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Jak diesel. Diesel Klekocze, jest głośniejszy od benzyny. Tu jednak jest bardzo dobrze. Do ideału jednak trochę jeszcze brakuje. Stąd 4.