Lista ocen Fiat Bravo II (411) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 231 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Dlugo sie nagrzewa zima jakies 10 min,polecam dac temperature na min to szybciej sie nagrzeje.reczna klima jest w miare ok.
~wezydiusz
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
w zimie ciężko go nagrzać a w lecie szybko nagrzewa sie wnętrz TYLKO KUPYWAĆ TEN SAMOCHÓD Z AUTOMATYCZNĄ KLIMATYZACJĄ
~wyup
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
U mnie jest extra na nogi jest problem ale auto rozgrzewa się szybko, dodatkowe nagrzewnica to normalka w każdym diesle
~pooley
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Automatyczna klimatyzacje polecam wszystkim, bardzo fajnie sie sprawdza, czlowiek raz ustawia i zapomina o fakcie :)
~klimek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
bez zastrzezen zimą grzeje latem zino:)) mam klimatronik 2 strefowy wiec da kazdego cos milego. Wydajna klima i szybkie odparowywanie
~pan pikus
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
w zimę niestety jak to diesel potrzebuje więcej czasu- ale mogłoby byc lepiej i mogliby montować fabrycznie dogrzewanie!
~worry_stone
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
nie mam czasu przeczytać całej instrukcji automatycznej kilimatyzacji pewnie można to wszystko jeszcze lepiej zestroic i poukładać
~wadis
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Klimatyzacja nie powala swoim chlodem w poruwnaniu z innymi samochodzikami w swojej klasie i chodzizbyt glosno
~ARECKI AGAIN
Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
silnik benzynowy wiec ogrzewanie ok ale w dieslach ponoc nie jest tak wesolo ale u mnie OK WIEC 10 PUNKTOW KLIMA TEZ OK NA 10
~kierowca
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
W samochodzie jest wręcz gorąco dlatego zawsze ustawiam nawiew na letnie powietrze A klimy jeszcze nie testowałem